Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "követelhetem" azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "követelhetem" azt, hogy a srác megbecsüljön?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez egy alapvető dolog az intelligens embereknél. Ha ő nem becsül meg, vagy tűröd, és oda a méltóságod, vagy büszkén továbbállsz és keresel egy evolúcióban kicsit előrébb tartó egyedet.
2014. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt követelni kell az már rég rossz! De amúgy jellemző rátok hogy az ilyenekkel foglalkoztok! :D
2014. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell követni, ha értékes ember vagy akkor ez alap, hogy megbecsül téged a "párod" vagy a kiszemelt srác, feltéve ha ő is hasonló ember.
2014. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*követelni

Jó persze idézőjelben van, de mint mondtam ez alap.

2014. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen női tartásod, és akkor ez kérdésként fel sem merül. Egy olyan nő aki ad a méltóságára, az nem engedi hogy átverjék, megalázzák, hülyére vegyék, aki így viselkedik vele azt kidobja. (Pl. egy öntudatos feleség akkor is elválik az őt megcsaló férjétől, ha ezzel magával és gyerekeivel is kiszúr, pl. kénytelenek házból lakásba költözni).
2014. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LOL
2014. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!