Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdeznétek a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdeznétek a párotoknál vagy sem, ha az adott helyzettel álltok szemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma láttam, hogy a párom be van regisztrálva egy társkereső oldalra. Előttem netezett, nem rejtegette az oldalt, nem szólt semmit, én sem, amikor észrevettem. Lehet azt hitte, hogy nem láttam, mert egy papírt néztem, de amikor felnéztem megláttam.

Aztán ő elment a társasház gyűlésére, én pedig belekukkantottam az előzményekbe. Tényleg van egy profilja, ami inaktiválva van. (Amikor láttam, hogy a társkereső oldalán van, akkor aktív volt, mert voltak chat és flört jelzései). Most meg inaktiválást jelez. Ennek ellenére, mégis felmerült bennem, hogy mi van, ha...

Tegnap este még azt mondta, hogy csak én és a kutyája vagyunk az életében, mint nők.

Ma meg... kicsit elkenődtem.

Szerintetek rákérdezzek, hogy mégis miért van fent? Vagy hagyjam és figyeljem? Vagy aktiváljam az oldalát és megnézzem, hogy mit beszélget?


2014. okt. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen rákérdeznék. A reakciója sok mindent elárul. Az egyenes beszéd a legcélravezetőbb szerintem.
2014. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat a kutakodas sem jo. Mert ha lebuksz akkir abbol csak a baj van. Szerintem hozd fel ovatosan a temat.
2014. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm nem szép dolog nyomozni,inkább kérdezz rá.

Bizalom.

2014. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megnézném, akár illik akár nem. Kíváncsi természet vagyok.

Tőle is megkérdezném. Minél előbb annál jobb, nem kell utána később leskelődni, nem gondolsz félre semmit... most egyszer megnézném, aztán okosabb lennék.

2014. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok kutakodni, csak szoktam használni az ő gépét - ő is tudja és meg is engedte - és tudja, hogy az előzményekbe is beleszoktam nézni, mert könnyebben megtalálom a korábban olvasott dolgokat. Most pedig a szemem láttára volt ott az oldalon.

Ha megérkezik, szerintem rákérdezek, csak nem szeretném, ha azt gondolná, hogy nem bízok benne... és nem lesz könnyű ezt mind előadni úgy, hogy angolul kommunikálunk (ő külföldi).

2014. okt. 1. 16:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnézném én is, de nem szeretném, hogy az aktiválásnak nyoma maradna és fordítva süljön el a dolog, hogy ő kérjen számon. Ezért inkább rákérdezek és megkérem, hogy mutassa meg. Ha azt mondja, hogy nem mutatja meg, akkor legalább tudom, hányadán is állunk...
2014. okt. 1. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan. A társkereső oldalon a fiókjában ne kutakodj, mert az levéltitok megsértése vétség lenne.
2014. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!