Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért írtok ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért írtok ilyeneket egy nőnek?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel leveleztünk (korábban össze is vesztünk már), elkezdett nekem arról írni, hogy most mennyi a fizetése az új munkájáért, és hogy mik a tervei a jövőre nézve. Hogy csak fél vagy egy évig akarja ezt csinálni, mert hétvégén is dolgoznia kell és az nem jó… Részletesen írt ezekről, pedig én egy szóval sem kérdeztem! Előtte megkérdezte, hogy vagyok, majd utána jött a hosszú monológja erről. 1-2 héttel később, pedig azt mondta, hogy nem érdeklem. (Régebben bizonygatta hogy nagyon is érdeklem, miután én megírtam neki, hogy szerintem nem érdeklem őt, mert akkor már jóval korábban érdeklődött volna.) Amúgy úgy kezdtünk levelezni, hogy miután kidobta a barátnője, rögtön aznap este elkezdett írogatni, hogy szeretne megismerni jobban és levelezni velem.

2014. okt. 1. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De nem mi írtuk ezt, hanem csak a levelező társad egyedül.
2014. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Az is baj ha már őszinte veled?
2014. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul tettem fel a kérdést. Szóval mire tippeltek, miért írogat ilyet egy pasi egy nőnek? Miért képzelte, hogy érdekel engem a fizetése? Szerintem alapból ilyesmi nem beszédtéma.
2014. okt. 1. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is "neked" akarta mondani, csak te voltál éppen kéznél, akinek beszélhetett magáról. Az alapján amit írsz, nekem elég egocentrikusnak tűnik.

27N

2014. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
lehet h Te vagy a blogja :)
2014. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, Te mit akarsz tőle. Alapvetően én azt gondolom, hogy levelezésből soha nem lesz párkapcsolat. Találkozzatok és beszélgessetek, akkor látod a tekintetét, gesztusait, sokkal többet fogsz megtudni azokból. Levélben sok minden fura, rátörnek a gondolatok, és írja, lehet elfelejt leírni fontos részletet, amire szóban rögtön rákérdezhetnél.

Szóval, találkozzatok, beszélgessetek, úgy gondolom, ehhez az alap megvan köztetek.

2014. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor utoljára találkoztam vele, gyakorlatilag belehazudott az arcomba…

Ismerem a gesztusait meg a tekintetét. Egy eléggé beképzelt embernek ismertem meg.

Amúgy ilyenből szerintem eleve nem lehet kapcsolat, hogy a pasi korábban válaszra sem méltatja a csajt, de mikor kidobja a nője, rögtön küld erről egy "értesítőt"…és várja, hogy én udvaroljak neki. De ezek amiket írogatott, nekem arra utalnak, hogy érdekli a véleményem az ő életéről…fura.

2014. dec. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!