Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar engem hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar engem hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatba vagyok, és sokszor beszélni sem tudunk túl sokat, de azért én minden nap ráírok, hogy elmeséljem milyen napom volt. Tök mindegy mennyi dolgom van akkor is szentelek rá ennyi időt. Ő viszont sokszor nem ír és ez nekem rosszul esik. És nem ez a legrosszabb hanem az hogy mindig megígéri, hogy amint haza ért ír. Ehhez képest sokszor egész nap semmi. Rossz érzés hogy csak ígérget. Nem tudom, hogy beszéljek-e vele erről? Nem akarom piszkálni, meg a nyakán lógni. De akkor is nagyon rossz. Úgy érzem nem vagyok neki olyan fontos.
2014. okt. 1. 17:49
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
ha zavar, úgy is meg lehet említeni neki, h nem mászol az arcába.
2014. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan zavar, igen. De ezt másképp nem lehet megoldani, csak ha elmondod neki a problémádat. Hajrá
2014. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!