Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kamu ez a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kamu ez a lányoknál?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után elertem a lányt akibe szerelmes vagyok de ő elutasit indok nélkül. Most azt írta van pasija, és ha nem hagyom békén megtalal.


Azaz megveret lol! Szerintem nincs is senkije, jól érzem? Ez nektek csak amolyan védekezés, mint mikor odamennenek hozzátok egy buliban, és kezditek "van barátom" ha nem tetszik a srác aki leszolit.


2014. okt. 1. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok ugyanakkor le esett hogy miért nem viszonozta a dolgot, valószínűleg számára nem voltál eléggé "pöc*ös" értsd nem érezte volna magát biztonságban melletted ha megtud veretni .
2014. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak, akik így rázzák le a pasikat. Pl volt, hogy kérdezni akartam egy csinos lánytól, hogy egy adott városban mit érdemes megnézni. Rá se tudtam térni a lényegre, de már jött is, hogy van pasija... Aztán kinyögtem amit akartam, utána beszélgettünk és kiderül, hogy nincs senkije, csak akkor épp le akart valamiért rázni.
2014. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha én egy palinak azt mondom, hogy hagyjon békén, akkor az a szó szoros értelmében azt jelenti ...!

Nem értem ezen mit nem lehet megérteni!? :S

2014. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy értette "most hagyj békén". Minekutána te nem hagytad békén, ezért továbbvitte a metaforát, a megverős dolgot értsd úgy, hogy apu vagy bátyus szól neked, hogy na azért most már ácsi van havercsótány, de a tettlegességig nem fog fajulni a dolog, kivétel, ha a lány cigány, mivel ők híján vannak a verbális eszközöknek, így az öklükkel tárgyalnak.
2014. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem cigány! Egy 18 éves kislány, világ legedesebb pofijaval. 2 éve üldözom a szerelmemmel. Egy pasija volt még kb 3 éve aztán lettem volna én de nem jött össze számomra ismeretlen okokból. És nem tudok belenyugodni. Remélem csak kamu nem bírnám elviselni ha más hozzá nyúlhat.
2014. okt. 1. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az illusztráció a szótárban a "Nyomulás" szó mellett. Ha eddig alig volt esélyed, akkor most már semmi sincs. A szatírok szoktak így nyomulni, ezzel a "18 éves kislány" szöveggel meg csak ráerősítesz erre.
2014. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jaj ezt nem akartam hallani! Nyomulni a bénák szoktak...


Én meg a legjobb vagyok akit valaha megkaphat... Miért 18 már nem kislány? Én 26 vagyok.

2014. okt. 1. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha én hozzányúlok, akkor mit teszel? Hmm???
2014. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy sem tudod kiről van szó! :D
2014. okt. 1. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondom, hogy van barátom, ha valóban van. Ha nincs, de nem érdekel az illető, aki próbálkozik, akkor közlöm vele, hogy nincs nálam esélye, és felejsen el. Ha tovább zaklatna, akkor nem azzal fenyegetném, hogy megveretem a nem létező barátommal, hanem azzal, hogy feljelentem őt. Ez beteges, amit te csinálsz. Ha azt mondta, hogy nem, akkor nem és fogadd el. Nem kell semmi konkrét indok, amit te vársz. Én is utasítottam már el férfit, nem volt különösebb oka. Nem is nézett ki rosszul, normálisnak tűnt, egyszerűen nem vágytam kapcsolatra és nem akartam tőle semmit. Elfogadta, azóta nem beszéltünk és kész. Egy felnőtt férfi képes erre, egy retardált idióta nem. Döntsd el, melyik vagy.
2014. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!