Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni? Úgy érezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Úgy érezem, belepusztulok a bánatba. (25/N)

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátom 10 hónap után, egy hete szakított velem. Fél évig együtt is éltünk. Múlt kedden jelentette be, persze éreztem én már előtte 1-2 héttel is, hogy valami baj van, de mikor kérdeztem, nem mondta el nyíltan. Bejelentette, hogy ő nem látja a kapcsolat jövőjét, sajnos nem is szerelmes belém ( ezt mondjuk tudtam, meg azt is, hogy ő nem egy szerelmes fajta ). Ez kedden volt, mondta, hogy jobb, mindkettőnknek, ha mielőbb visszaköltözök. Szerdán már összepakoltam, és visszaköltöztem a szülői házba. Nem tehettem mást, a döntése végleges volt. Azt mondta, lehet, megbánja, de nála soha nincs visszaút, ha valamit befejezett, akkor vége. Teljesen összetörtem. Nem csak szerelmes voltam belé, de tiszteltem, felnéztem rá, és életem társának tekintettem őt. Próbálom összeszedni magam, barátnőkkel találkozni, sportolni, de úgy érzem, egyre rosszabb. Látni nem látom, mivel más városban lakunk, beszélni nem beszélünk, mert nincs miért. Csak onnan tudom, hogy él, hogy látom fent szokott lenni facebookon. Egyre csak sírok, és nem bírom felfogni, hogy vége. Olyan szép pár voltunk, szerinte is. Azt mondta, jól érzi magát velem, de nem tartja valószínűnek, hogy velem akarná leélni az életét. A dologhoz hozzájött, hogy amikor én leköltöztem, teljes új életet kezdtem mellette, új állást vállaltam, és megismerkedtem új emberekkel, barátokkal. Terveztünk az összeköltözést, az őszi, közös kirándulásokat. Én minden este, mikor egymáshoz bújtunk, hálát adtam a sorsnak, hogy ő ott van mellettem. Most is azt hiszem, nem lesz még egy ilyen ember, akit minden téren ennyire szeretnék tisztelni, szeretni, akit fenntartás nélkül el tudnék fogadni. Nem is vagyok nagyon szerelmes fajta, ő volt a 25, lassan 26 évem alatt az első embeer, akit így tudtam szeretni. Most visszaköltöztem a szüleimhez, de itt se maradhatok, munkát találni itt nehéz, és már nem is vonz, hogy itt maradjak. Belegondoltam, hogy elköltözök Bp-re, van végzettségem, nyelvtudásom, de a gondolat, hogy tényleg vége, hogy többé nem bújunk egymáshoz, nem fogja a kezem, nem csókolhatom, nem szerethetjük egymást, teljesen késszé tesz.
2014. okt. 2. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vérfrissítés kell Drága, én is keresztül mentem ezen. 25/F
2014. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bp-re költözés egy jó ötletnek tűnik.
2014. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell sor idő annak míg elfelejtesz egy embert...de talán úgy tudod véglegesen elfelejteni a völt barátodat hogyha más férfibe szeretsz bele.! Ez nagyon gonosz volt tolle hogy nem veled szeretné leélni az életét..akkor már nyilván ez az ember meg sem érdemel téged!! Aki tényleg szereti a másikat az nem mond ilyet..de talán más oka is lehetett,lehet megváltozott vmi a kapcsolatotokban de ezt már csak te tudod... !Ne bánkodj ilyen ember miatt van nála jobb aki tényleg őszintén tud szeretni csak nehéz őszinte embereket találni :)
2014. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átestem ezen, de kicsit többet voltunk együtt. Tré érzés és nem lehet azonnal talpraállni. A legrosszabb ha gyorsan összejössz valakivel, mert nem lesz bizalom és ugyanúgy végetér. Határozz el valamit pl feljössz Pestre, a többi megoldja magát. Mindig jön egy sokkal jobb.
2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen gyere fel! ez egy gyönyörű város, tele érdekes emberrel (persze ha jó helyen vagy). most úgy érzed nem fog menni, de hidd el, könnyen találsz majd férfi embert akire felnézhetsz! szerintem ne is halogasd a dolgot, mert felesleges. hajrá!
2014. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb hogy most befejeződött, mintha húztátok volna még...sajna egy egész életszakaszod zárult le most ott, biztos nagyon kétségbeejtő és fáj. Elköltözni másik városba jó ötlet lenne, újra "tiszta lappal" kezdeni, eléggé lefoglalna minden téren. Sok sikert!
2014. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, tudhatod, hogy egy 25 éves pasi nem köti még le magát. De ettől függeltelnül... az idő megold mindent ! hidd el ! Addig próbálj túlélni ! :) Gondolj arra, hogy egy csak egy káprázatos, igaz elég kegyetlen játék ! Amit a szerelem művel veled ! Nem komoly érzés !
2014. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos azt hiszem, soha nem érezte irántam azt a bizonyos pluszt. Persze, biztos érzett az elején valami olyasmit, de én azt hiszem, az inkább az újdonság varázsa volt. Mondta, hogy neki sok idő beleszeretni valakibe.Azt mondta, úgy volt velem, hogy kedves, aranyos,okos, vicces, szép lány vagyok (ez most is így gondolja, kérdeztem) akivel jó beszélgetni, miért ne próbáljuk meg. Lehet, csak belemagyarázok, de ez a próbáljuk meg dolog nekem olyan, mint ha vennénk egy cipőt, vagy háztartási gépet, és próbáljuk meg, hátha jó lesz. Vagy csak én látom így? Persze, én is úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy majd meglátjuk mi lesz, mégis, én úgy gondolom, nyitottan, bizalommal telve adtam bele magama kapcsolatba, nem úgy, mint ő, akin valahol mindig láttam, a szemében, hogy itt van ez a helyes lány, de hogyan szerethetnék bele? Mindig mondta nekem, szeretne szerelmes lenni, de nem tartja valószínűnek,hogy az lesz. Egyszer volt szerelmes, de mivel az eszével tudta, hogy nem működne, így csak párszor találkozott a lánnyal. Mindig mondta, hogy ha egy kapcsolat jól működik, akkor nem kell neki szerelem. De mégis azt mondta, hogy folton várt, hogy érez majd valami olyant, de nem érzett.
2014. okt. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!