Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nemakarok megnosulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nemakarok megnosulni? Nemszeretem igazán?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk egyutt F30/L28.A b.nom nemakar velem osszekoltozni,csak ha feleségul veszem.Mert h a vadházasság bun,viszont elottem egy nos pasival volt kapcsolata,majd egy évig (ilyenkor kérdem én h ez nemvolt bun) azt feleli már ezt megbánta és ki is lépett belole.Viszont nemtudom miért,borsozik a hátam ha arra gondolok h nosulnom kell,attol tartok nemfogunk tudni egyutt élni,elotte mindenképp kiprobálnám,de erre o nagyon felvan háborodva.Kéem segítsetek mit tegyek?

2014. okt. 2. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Öhm... masszív álszentség-szagot érzek a levegőben.


Én amondó vagyok, hogy nem jó úgy belevágni valamibe, hogy nem tudod, mi vár rád. Egyrészt 1 év az egy házassághoz azért kevés idő. Másrészt nem hiába mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember. Nem véletlenül szoktak az esküvő előtt már együtt élni az emberek. Csak mondjuk intelligensebb emberek ezt nem vadházasságnak hívják, hanem jegyességnek, esetleg élettársi kapcsolatnak.

És pont ő beszél vadházasságról, akinek nem a legerkölcsösebb a múltja.


Én csak azt mondom: vigyázz, mibe vágsz bele, mert itt valami nagyon sántít.

2014. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha igy erzed akkor ne nosulj meg,meg veletlenul se,osszekoltozes nelkul pedig vegkepp ne mert igy nagy az esely a valasra.


Ha o nem koltozik veled ossze emiatt akkor csak randizz vele,de ezert ne vedd felesegul:-))Nekem ez mar a 2.-ik hazassagom es veled ellentetben mindkettot akartam,megis elvaltam:-))))

2014. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:

Aki bmit kikényszerít v próbál kikényszeríteni vmit, az sztem nem szeret igazán és nem mellesleg roppant önző ember. Egy kapcsolatban bmi csak úgy tud hosszútávon életképes lenni h két fél közös (nem kényszerített) akarata. Ez a házasságra meg aztán halmozottan érvényes véleményem szerint.

Ez a dolog egyik része.

A másik pedig, amit már írtak előttem; kell az együttélés, mert az a puding próbája. Teljesen más attól is h szinte minden estét napot együtt töltötök vmelyikőtöknél, a sima járástól meg főleg.

Sztem ez nem szerelem kérdése. Ez józan paraszti észé.

2014. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Az hogy a a barátnőd nem akar hozzád költözni, amíg el nem veszed feleségül az tök normális, kicsit is tartással rendelkező csajtól.


Mivel ma már bigott vallásosokon kívül az, hogy ne legyen házasság előtti életében az embereknek szex szinte elképzelhetetlen, kb. ezzel tudja csak egy kicsit tartani a csaj a méltóságát, hogy azért nem mindenestűl a tied, amíg teljes megbecsülést nem adsz neki (el nem veszed feleségül).


28 éves csajnak meg már nincs sok vesztegetni való éve jövő nélküli kapcsolatokra, így ha korábban nem is volt ebben következetes, most már annak kell lennie.

2014. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon álszent a csaj...


Nálunk a lánykérés nagyon hamar megvolt, 1 hónap után... de én sem mertem volna ténylegesen belevágni a házasságba ha nincs az egy éves kapcsolatunk, és még utána 6 hónap tényleges együtt élés, hogy lássam tényleg minden klappol.


Ha tényleg így áll hozzá a lány, szerintem nem szabadna elvenni. Egyrészt mert ki akarja zsarolni, másrészt pedig azért mert TE nem akarod a házasságot, harmadrészt pedig valóban együtt kellene kicsit élni legalább házasság előtt. Nem azt mondom hogy évekig. Az nekem is sok lett volna házasság nélkül, de mondjuk fél évet, vagy egy évet.

2014. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!