Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akinek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akinek én tetszem, az nekem nem kell, aki pedig nekem tetszik, annak én nem kellek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 10:25
 1/10 anonim válasza:
81%
Hát sajnos ez van így... majd idővel lesz olyan is, aki neked is tetszik és te is tetszel neki. :D
2014. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos gyakori probléma mindenkinél...
2014. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2014. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyakori probléma. Szerintem az ok az lehet, hogy sokszor mást mutatnak az emberek, mint amik. Vagy épp saját magával nincs tisztában, rossz az énkép... De lehet, hogy a hormonjaink teljesen hülyék :))))
2014. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert telhetetlen vagy. Gondolj azokra, akik nem kellenek senkinek. Mennyivel jobb helyzetben vagy, csak az agyadat kell kicsit átállítani, ami nem is olyan nehéz dolog.
2014. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokat érek vele, hogy tetszek valakinek, aki nekem nem tetszik. Az agyamat hogyan állítsam át? Az agynak nem lehet parancsolni.
2014. okt. 2. 12:23
 7/10 TheHologram ***** válasza:
Hajaj,dehogynem lehet. Csak nem így.
2014. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van ez így.
2014. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezen a legtöbb ember átmegy aki szeretne normális kapcsolatot találni. Előbb utóbb lesz olyan, hogy neked is tetszik valaki, és te is neki:). Ez akár évekbe is telhet, az a fontos, hogy ne add fel.
2014. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
Mert túlzottak az elvárásaitok egymás felé. Ha rájössz, hogy mi az, ami egy partnerjelöltben igazán fontos, könnyebb dolgod lesz.
2014. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!