Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni hogy a pasi akivel vagyok tényleg szerelmes-e belém vagy csak sexuálisan használni akar?

Figyelt kérdés
Én 25éves vagyok a pasim pedig 26éves és állítása szerint már az első nap amikor találkoztunk belém szeretet de ebben nem vagyok biztos mert 3hónapja járunk de amióta kezdeményezve lett a sex azóta valahányszor találkozunk mindig csak arról szól a találkozásunk önmagáról és a családjáról a vágyairól álmairól alig beszél és amikor feltettem neki a kérdést hogy terveze házasságot úgy általánosságban csak a hátrányait mondta.

2014. okt. 2. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

3 hónap után szerintem még normális, hogy ódzkodik a házasság gondolatától. Barátai, ismerősök előtt felvállal? Eljártok együtt vagy inkább kettesben vagytok? Nem tudod, beszél rólad másoknak?


Szeretőt nem veri nagydobra az ember, viszont ha szerelmes, akkor nem tudja magában tartani.

2014. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy. hidd el. én is így voltam, azt hittem komoly a dolog, aztán egyik nap azt mondta, hogy szakít...
2014. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csabika1971 ***** válasza:

Ez a pasi szerintem nem akar nősülni.

De, hogy szeret e téged? Ezt te magadnak kellene érezni. Mert ebből ami keveset leírtál róla, csak elhamarkodott vélemény lenne. De innen nem úgy tűnik.

2014. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne letesztelni hogy amit érez az szerelem-e vagy csak testi vágy? Mert hatalmas különbség a kettő.
2014. okt. 2. 11:04
 5/9 csabika1971 ***** válasza:
Ez nem olyan, hogy előveszed a varázspálcát koppintasz vele egyet és máris kiderült az igazság (bár nem lenne rossz). De bárkinek van hatásos ötlete ezt letesztelni, arra én is kíváncsi vagyok.
2014. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk férfiaknál általános, hogy szexuálisan tudunk legkönnyebben megnyílni, ehhez elég ha ápolt, csinos a csaj. Ha csak ezt a szintet hozza egy csaj, már akkor teljesen rá tudunk kattanni, nálunk már ez is beleszeretés (sportautóba is bele tudunk szeretni első látásra, azaz birtokolni vágyjuk), érzelmekről beszélünk neki, de bizalmas dolgokról még nem.


Továbblépni úgy tudnál vele, ha egyéb programokhoz is kellemes társ lennél neki, itt már számít a csaj kulturáltsága, jelleme, hogy felvállalható legyen (de még ennél a szintnél sem számít pl. a családi háttere, iskolázottsága, munkakultúrája, egészségügyi állapota, ami már csak feleségként számításba jövő nőnél tényező).

2014. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a sexuális?
2014. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerethet attól, hogy nem akar megházasodni, és attól, hogy egy friss kapcsolatbn állandóan dugni akar. Ezek nem kizáró tényezők.
2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy pasi minél szerelmesebb, annál többet akar dugni. Viszont, ha utána alig várja, hogy leléphessen, azt intő jelnek kell tekinteni.
2014. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!