Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérzek mindent, de hogyhogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzek mindent, de hogyhogy?

Figyelt kérdés

Mindig, ha az adott fiúval, aki tetszett, történt valami, megéreztem.

Régen például volt egy programom a barátnőmmel, és rámjött az érzés, hogy a srác kint lesz a háza előtt és biciklizni fog. Barátnőmmel odamentünk, és igazam lett.

Egyik nap elmentünk sétálni a Húgommal, és éreztem, hogy az xy fiú, aki viszonylag tetszik, szembe fog jönni velünk, és pár percre rá jött le azon az utcán amin mi mentünk....és ez már nem az első eset!

A barátommal egy csomó olyan volt, hogy aznap megéreztem, hogy este veszekedni fogunk, és bejött...ami a legdurvább, hogy volt egy csaj, akire féltékeny voltam, és mindenkinek mondtam, hogy szerintem a barátomnak tetszik. A családom, de még a legjobb barátaim is közölték, hogy nincs igazam. A barátom se mutatott semmi jelet rá, tényleg semmit, mire kiderült, hogy beigazolódott a gyanúm, majdnem megcsalt.

Én örülök ezeknek a megérzéseknek, mármint, hogy feltudok készülni dolgokra, de néha már nagyon leterhel lelkileg.

Tudom, hogy bután hangzik, de volt már valaki így?

AKárhogy nyomom el, egyszerűen érzem, hogy aznap történni fog valami, és már a legjobb barátnőm is mondta, hogy nekem milyen durván bejönnek a megérzéseim....De miért csak párkapcsolat téren?:D


2014. okt. 2. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozz te is Xavier professzorhoz. :D üdvözöllek köztünk.
2014. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Ez a megérzős dolog létezik, volt már nekem is, annak ellenére, hogy erősen szkeptikus és ateista vagyok:) Arra vigyázz, hogy ne keverd a világos megérzést a félelmeiddel, mert a félelmeket aztán kivetíted és "beprogramozod" - pl. egy esti veszekedés az pont ilyen, azt hiszed megérezted, pedig csak féltél tőle, de mindenben a veszekedést kerested este, és talán csak ezért volt a veszekedés is :)
2014. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó de tedd azt is hozzá, hogy mondjuk 10-szer megtippelted jól... a 100.000 esetből. Figyelj ha mindennap úgy indulok el reggel, hogy ma le fog robbanni a busz, ha nem jön be, akkor na bumm tévedtem, ha meg igen akkor juhé parafenomén vagyok. Tudod a világon mindenre 50% esélyt adok: vagy igen, vagy nem. Nem nehéz eltalálni.
2014. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt meg, hogy az apró jelekből logikus és helyes következtetéseket vonsz le, ne keverd a megérzéssel.
2014. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán mert Gyuri Gellért gyereke vagy :D
2014. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy ált. iskola felsőben, Suliból hazajöttem és délután arra gondoltam milyen jó lenne egyet focizni majd pár perc múlva csengetnek (a haverom volt az) "Csá, kimegyünk pályára?" (pedig nem is beszéltük meg) :D kegyetlen komoly volt SOSE FELEJEM EL! :D régi szép idők :S :(
2014. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!