Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom ezt feldolgozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsyx88 kérdése:

Hogy tudom ezt feldolgozni? Hogy fogok ezek után mėg valakiben megbizni?

Figyelt kérdés
Novemberbe múlt volna el 2ėve hogy összejöttünk a barátnőmmel!Neki van 2 gyereke ės a külföldön ėlő gyerekek apja ės jó módú!de ėn mindent megpróbáltam megtenni hogy mindent megadjak nekik!Azt hitem hogy ha mindent megadok nekik akkor egy család lehetünk!Balatonon dolgoztam mint zenėsz!amit kerestem mindent nekik elküldtem!segitettem ės támogattam őket! Egėsz nyáron csak nekik dolgoztam! Ės most hogy vėget ėrt a szezonom a hangszereimet hoztam a szüleimhez ės másnap mentem volna hozzájuk! Ės közölte velem a barátnőm hogy már elmultak benne az ėrzėsek ės hogy már 2honapja van neki valakije! Nagyon kėsz vagyok lelkileg!Megakarok halni!

2014. okt. 2. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy?
2014. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

biztos fiatal vagy

összes pénzed neki adtak?

tanulópénz. ennyi.

lépj túl.

2014. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező 26 éves.

Bazsy, szerinted ez a lány ér annyit, hogy eldobd magadtól az életet? Tanulópénz. Drága volt, de legalább már most kiderült, és mondjuk nem esett tőled is teherbe, hogy aztán lépjen le. Fel a fejjel, nála sokkal jobbat is találsz!

2014. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lenne a jó megoldás. Gerinctelen volt részéről, hogy elfogadta a pénzedet, miközben mással hált. De mivel ajándék volt, nyilván nem kérheted vissza... Ha meg visszakéred, lehet nem is adja. Itt maradtál egy fillér nélkül- legalábbis a nyári keresetedből. :/ Sajnálom!


A másik részéhez: van olyan nő, akiben meg lehet bízni, csak meg kell találni. Ne veszítsd el a hitedet! A boldogság neked is jár. Kitartást kívánok!

2014. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Bazsi, nem voltatok házasok, és a 2 gyerek sem a tiéd.

Hidd el, olcsón megúsztad a dolgot. Lépj tovább!

2014. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Sajnos kevesen ússzák meg, hogy ne találkozzanak valakivel, aki csúnyán elbánik velük.

Nekem is volt olyan időszakom, mikor meg akartam halni, és sokáig nem tudtam elképzelni, hogy egyszer élni akarok. Élj túl minden napot.

És majd nagyon fogsz értékelni valakit, aki igazán megbecsül, és hálát adsz, hogy megszabadultál egy ...na jó, nem minősítem, aki lehúzott és kihasznált. Ne irigyeld azt, akivel összeállt.

Halovány vigasz, tudom, de mégis: te nem voltál ganéj.

2014. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Kései Sirató ***** válasza:

Jól értem, hogy minden pénzed elküldted nekik? Nem is találkoztatok személyesen ez alatt a két hónap alatt?

Lehet, hogy a férjétőkl el se vált, ő meg külföldről küldi neki a pénzt.

Úgy tűnik, hogy nem is voltak neki érzései , csak kihasznált, de legalább most szólt és nem hiteget továbbra is. Vannak ilyen szemét nők és férfiak is, ha összejössz valakivel, egy kicsit próbáld jobban megismerni, hogy milyen ember és ne gondolj arra, hogy meg akarsz halni, nem ér annyit egy ilyen nő.

Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz olyan csajt, aki megérdemel, sőt függetlent is találsz, akinek az életében te leszel majd az első helyen. Próbálj másra gondolni, egyél édességet, keresd meg a haverjaidat, bulizzatok, mozizzatok, próbálj nem gondolni erre a nőre.

2014. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem meghalni kell, hanem tanulni az esetből. így fejlődik a személyiséged. A következő alkalommal ezt a hibát már nem fogod elkövetni. Keress valakit aki értékel, szeret és nem csak kihasznál. Ne bánkódj egy percig sem. Semmit sem ér az a nő! Minden percért kár. Lépj tovább amint tudsz.


(azért azt megmondanám neki, hogy az elmúlt 2 hónapban neki küldött pénzt lesz szíves mihamarabb visszautalni. Ha két hónapja van valakije akkor tartsa ő...)

2014. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tedd össze a kezed ,hogy nem kell eltartanod majd évekig más két gyerekét ! Majd a következő balek jobban megszívja. Te meg vond le a következtetéseket és máskor olyan nőt keress aki el sem fogadja pénzt, mert van ilyen is.
2014. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezt a tanulópénzt sokan megfizetik, nem csak te. Örülj, hogy ilyen olcsón megúsztad, ráadásul még fiatalon.

Most majd találsz egy normális lányt, lesz saját gyereketek stb stb.

2014. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!