Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azon túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túltenni magamat, hogy megaláztak, hülyének néztek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt a tudatot túlélni,hogy te odaadó voltál,sok mindent elnéztél,majd mégis átvertek? :(
2014. okt. 2. 13:06
1 2
 1/11 Buford Tannen ***** válasza:
0%
tedd ugyanezt te is
2014. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csabika1971 ***** válasza:
Nehezen (rövid magyarázatra rövid válasz).
2014. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez az élet...
2014. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A lényeg az,hogy sok esély után mikor már végre minden jónak látszott megint átvert. Nem megcsalásról van szó.

Nagyon szeretem,ezért nehéz.

2014. okt. 2. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél sub srác...
2014. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "srác" :D De ha az lennék sem lennék sub.
2014. okt. 2. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen. Igazából nem lehet, mert ott a kérdés, hogy miért.
2014. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt magam sem tudom miért?

Vagy mert naiv voltam (nem szokásom),vagy mert ekkora idióta....

2014. okt. 2. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Látom, hogy eddig nme jöttek normális válaszok és éppen a lényeget nem írták le neked: ezek a kellemetlen helyzetek éppen azért vannak, hogy TANULJ belőlük és edződjön meg a pszichéd és lelki immunitásod és később tudd megbecsülni az igazi baráti kapcsolatokat, kortól, nemtől és körülményektől függetlenül.

Ez pontosan ugyanígy van párkapcsolatban is, ha egy srácnak huszonévesen csupán csak egy db. komoly kapcsolata volt (kivéve, ha abból nem lett eljegyzés, pl. őszinte nagy szerelmek esetében), akkor a 30-as férfi vagy nő lelki ÉRETTSÉGE kész katasztrófa lesz, s nem fogja megbecsülni az igazán komoly partnert és nem értékeli majd az odaadó barátnőt, csupán bögyös-combos macákra dobják ki a pénzt 40-50 évesen is.

2014. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha rájössz, hogy az aki szemétül bánt veled, nem érdemelt meg téged sohasem, és te sokkal jobb és több vagy nála,akkor sikerül feldolgozni!


Amíg magadat marcangolod, hibáztatod mindenért, nem fog menni.

2014. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!