Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak még? 8,5 éve ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak még? 8,5 éve ismerkedtem meg a párommal, még 18 évesen.

Figyelt kérdés

Tavaly jutottunk el odáig,hogy házat tudtunk venni.

Boldogan szépítgettük ,anyagi gondjaink szerencsére nincsenek. A nyaralásom is életem legszebb hetei voltak.

Augusztusban aztán valami megváltozott villámcsapás szerűen. Bár ugyanúgy kommunikáltunk, hideg volt és távolságtartó.

Hétvégén bevallotta,hogy a munkahelyén megismert egy külsőst és valamit érez iránta, de még ő sem tudja mit.Testi kontaktus semmilyen formában nem volt köztük,ezért is vallotta még be időben.

Elköltöztem,mert úgy érzem nem tudnék most azzal a gondolattal lefeküdni mellé, hogy másra is gondol.

4 napja vagyok távol, azóta minden nap keres ,meg hogy hiányzok neki, de az érzéseivel nincs még most sem tisztában.

Annyira hihetetlen hogy ennyire átfordult minden. Tegyük hozzá, a lány amikor kezdeményezett,nagyon jól tudta hogy jegyesek vagyunk és hogy páromnak kinézőbe van egy komoly előléptetés...

Az eszem azt súgja engedjem el, de nagyon szeretem még mindig.



2014. okt. 2. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem várj kicsit hogy kitisztuljon a feje a párodnak. Akkor menj csak vissza hozzá ha már biztos magában.
2014. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon nagy respect nektek, hogy 25 évesen már ház van :)


Szerintem semmiképpen se hagyd ott még! Beszéljétek meg. Tudod a férfiakban sokszor fellángolnak dolgok, ha látunk egy jó nőt, és néha azt hisszük belé zúgtunk, pedig csak a hormonjaink játszanak. Én biztos vagyok benne, hogy téged szeret és tisztel, ezt az is bizonyítja, hogy időben elmondta, most az lenne a fontos, hogy megbeszéljétek, mert ha ilyen kritikus időszakban otthagyod, akkor annak tényleg rossz vége lehet. Mutasd meg neki, hogy szereted és beszélj vele, most nagy szüksége van rád. 24/F

2014. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor most 26,5 éves vagy??
2014. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy szombaton talákozik a lánnyal meg talán még jövő héten is.Lehet csak a munkahelyi környezet hozza ki belőle, ha nyilvános helyen találkoznak,lehet rádöbben,hogy csak a sok munka miatt esett jól odabennt mással is kommunikálni..nem tudom.Időt adtam neki, de a végtelenségig nem tudok várni, mert ez napról napra rosszabb...
2014. okt. 2. 14:37
 5/19 anonim ***** válasza:

Háát a fene tudja, az is lehet h megkedveli őt, és az is lehet h a végén le is fekszik vele, mert ugye biztos hiányzik majd az is neki, aztán maximum nem mondja el és max visszamész hozzá.

De lehet h nem jön össze vele és visszamész hozzá és éltek boldogan...habár erre kicsi az esély.

De a helyedben döntés elé állítanám, ne várakoztasson.

2014. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Talan nem kellett volna az elso pillanatban elhuzni es eldobni, ez nagy hiba volt.
2014. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen heteske, ez az én fejemben is megfordult.De hátha nem.
2014. okt. 2. 14:41
 8/19 anonim ***** válasza:

kérdező, nem könnyű ügy. Ahogy az sem, hogy a legtöbb fiatalon induló kapcsolatnak ez a vége, mert fiatalon jöttetek össze, de tovább fejlődtök, az érzéseitek, alakultok ,csiszolódtok és sok esetben nem egymáshoz, hanem eltérően. Ezzel az égvilágon nincs semmi baj, ez természetesen, hogy ilyenkor kiütközik ez a különbség és a párok szétmennek.

DE: vannak kivételek, a környezetemben több olyan házaspár van, akik 16 éves koruktól együtt vannak és vannak gyerekek. És ezek közül van egy olyan pár, ahol már évek óta nincs szex. És a másik párnál meg jó ha havonta van egy.

Neked kell érezned, mit vársz el a jövőben és a srác is mit szeretne. Az a lány fellángolás vagy szerelem.

Néha el kell engedni, hogy megtaláljuk azt, akivel a továbbiakban együtt tudsz élni. A srácot is biztos nagyon bántja, hogy így alakult, erre gondolom ő sem számított.

2014. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as. 2 éjszakás sírógörcsös éjszaka után azt mondtam,hogy én nem akarom,hogy ezt végignézze...

Nem akarom ,hogy a sajnálat legyen úrrá rajta és rosszul döntsön.

2014. okt. 2. 14:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez több mint egyszerű fellángolás, ha hagyta hogy elköltözz és eleve eljutott addig, hogy beszéljen róla.

Ha csak egy szimpla láng lenne, akkor nem vállalta volna fel, hanem elrendezi magában és te legfeljebb annyit érzékelsz hogy valami nem stimmel vele, de idővel visszaáll minden a rendes kerékvágásba, de mivel szóvá is tette én inkább arra tippelnék, hogy komolyabb a dolog mint azt akár ő is képzelte.

Sokat nem tehetsz mert az érzéseit nem tudja az ember irányítani, viszont nem fair veled szemben az, hogy várakozol amíg ő eldönti, hogy mit akar......nagyfiú, döntse el, hogy ki kell neki, még akkor is ha ez egy fájó vagy kínos beszélgetés lesz.

2014. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!