Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben önzőség azt mondani a barátomnak, hogy legyek neki én az első?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


A barátommal több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, 18 évesek vagyunk, és egyetemre járok, ő nem akar továbbtanulni, szakmája lesz majd. Soha nem tanult sokat, nem érdekelte. Mivel egyetemre járok, ezért hát, pénteken tudunk találkozni. Csak pénteken érek rá, és ezt ő is tudja nagyon jól, esetleg még szombaton. Holnap nem találkozunk, mert egy haverja meglepetésbulijába megy. Jó, elfogadom. Aztán gondoltam szombaton találkozhatnánk, de ő akkor megy bulizni a haverjaival. Aztán jövő hét pénteken is megy bulizni a haverjaival, és akkor végül, hát azt mondta, hogy úgy 3 hét múlva esetleg találkozhatunk. És már eléggé kiakaszt, rosszul esik. Hogy nem én, hanem a haverjai a fontosak. Sosem szóltam érte, de azért ez már kicsit zavar. Szóval, ha megmondanám neki, hogy legyek már neki én az első, az elfogadható?


2014. okt. 2. 15:43
 1/8 datass ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakit szeret az ember igazán, akkor annak az az ember fontos és nem más.
2014. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, csak tudod, nem akarom magamhoz láncolni őt, és azért hát jó, néha legyen a barátaival, de ez már túlzás.
2014. okt. 2. 15:51
 3/8 csabika1971 ***** válasza:
És te miért nem mész vele a barátaihoz bulizni?
2014. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát egyrészt azért, mert 1 nap van a héten, mikor együtt lehetünk, és én akkor szeretnék vele kettesben lenni. Másrészt az egyik haverja engem utál, ráadásul azért, mert a együtt vagyunk a barátommal (hosszú történet, a lényeg, hogy utál), és nem szívesen találkozok vele...
2014. okt. 2. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki azt akarja, hogy jelen legyél az életében, az helyet csinál benne, nem pedig neked kell megküzdened a helyért."


Hagyd ott a francba...

2014. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretne veled lenne. Vagy legalábbis velük kevesebbet. Szóval ennyi.
2014. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, akkor nem "küzdenék" azért, hogy többet legyünk együtt. Még ha hiányzik is, nem mutatnám ki, hogy nekem rosszul esik, hogy esetleg hetekig nem találkozunk.


Én azt tenném, hogy amikor épp van egy szabad péntek estéje, és neki esetleg magától értetődő, hogy akkor én ráérek, és találkozunk, azt mondanám, hogy most én szerveztem más programot, talán majd egy hét múlva.


Amúgy én pont nem vagyok az a típus, aki lóg a másikon, örülök, ha a párom szervez saját programokat a barátaival, kimozdul nélkülem is, és nekem is ugyanúgy megvan erre az igényem a saját baráti társaságommal.


De ha azt érezezném, hogy a lehetőségekhez képest is keveset, és egyre kevesebbet akar velem lenni, akkor azért abból levonnám a megfelelő következtetést, és kimondatlanul is éreztetném vele a viselkedésemmel, hogy nem veheti biztosnak a kapcsolatunkat.


Kérni soha nem kérnék olyat, hogy "legyek én az első".

2014. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most nem azért, h felvetem ezt, de 18 évesen elég kanosak az emberek, nemtom, h köztetek volt-e már szex, de, valszeg igen, s 3 hétig vagy sokat rejszol a srác, vagy csajokat esetleg összeszedhet talán. Most nem akarok rosszat mondani a szakmunkásokról, mert egyetemen is találkoztam f**z pasikkal, akik kihasználták a csajokat, de a szakmunkások között rendesen van ilyen, s esetleg talál mindig magának a buliban. Én ebből a világból kimaradtam, nemtom, de ott elméletileg mindig lehet találni vkit, aki megoldja a testi szükségleteket.


Ezt csak úgy elgondolkodtatónak, nem akarom rád erőltetni ezt, nem szeretem, ha tényként beszélnek egy ilyenről, ami nem biztos.

2014. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!