Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag bonyolult a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag bonyolult a helyzet (? )

Figyelt kérdés
Szóval az általános iskolás osztálytársammal (lány) szoktam mostanában nagyon sokat beszélni. (most 20 évesek vagyunk) Régen én is szerelmes voltam belé (3. Osztály körül) és ő is belém. Most újra egy suliba járunk (egyetemre) és nagyon jól érzem magam mellete, nagyon jól elbeszélgettük, viccelődünk... Mással ilyen felszabadultan nem láttam még beszélni, úgy érzem nagyon kedvel és lehet többet is szeretne. Facen nem beszéltem vele még soha, csak személyesen. Aki lát minket azt gondolhatják, hogy együtt vagyunk, többen is rákérdeztek nálam, de mondtam, hogy csak barátok vagyunk. Nekem fogalmam sincs, hogy mit akarok tőle, és kicsit gyötör ez a bizonytalanságom. Keresem a társaságát, és ő is az enyémet (ha meglát oda jön, mellém ül buszon stb...) szerelmet nem érzek iránta. Mit tanácsoltok? Nagyon kedvelem meg minden... Szerelem nélkül működhet a dolog? Vagy bele fogok vajon szeretni?
2014. okt. 2. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen működhet. A szerelem vagy jön-vagy nem, de ettől nem leszel szarabb alak. A problémák akkor kezdődnek, ha nem tudsz annyit adni egy kapcsolatban, mint a másik/többi fél.
2014. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!