Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te, aki 25-30-40 elmúltál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, aki 25-30-40 elmúltál, milyen gátlás miatt nem volt még rendes párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Testi hiba? Félénk vagy? Sok csalódás ért? Bántalmaztak gyerekkorodban?
2014. okt. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk vagyok leginkább, nem merek kezdeményezni. A másik pedig, hogy alig találok olyan lányt, aki úgy tényleg szimpatikus.
2014. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félénk vagyok és szorongó típus, ezen kívül van még testi hibám is. Nem olyan feltűnő, de nem is láthatatlan.

Aztán meg, ennyi idő után már olyan nehéz belekezdeni az ismerkedésbe. Azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá, 0 tapasztalattal. Nem is nagyon tudok már bízni benne, hogy ez nekem valaha is menni fog, és ez a legnagyobb baj.

L

2014. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas problémák vannak az önbizalmammal, talán ez a legfőbb. A másik, hogy elég csendes, zárkózott vagyok, és ez ismerkedésnél nem jó pont. 26/F
2014. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!