Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
Most leszek 7-én a barátnőmmel 3 hónapos. Nayon szeretjük egymást! De még is mindig féltékeny vagyok...Pedig nem tudom miért hogy elveszik tőlem meg stb..de mindig mondja hogy nem fognak! Meg hogy nagyon sokáig együtt leszünk de ezt valahogy elhiszem mindig küld valami képet amin vagy öreg szerelem van vagy örök stb..Vagyis ilyenre vágyik tegnap este is írta mikor beszélgettünk hogy sose akar elveszíteni! És valahogy érzem hgy nagyon is komolyan gondolja bár még igy lányt nem szerettem! Sose mond le 1 randit se mindig jön amikor tud és egész nap beszélgetünk a semmiről is eltudunk! Nem szoktunk veszekedni. Most elment 3 barátnőjével találkozni és garabonciáson vannak 7. es busszal kell neki hazajönnie ( nem hozzám) miért félek hogy megcsal? Hogy nincs fent vacen 2 órát és már félek hogy biztos fiúval van meg stb...Mégis mindig nyuktat hogy miért félek meg hogy felesleges! Igazából fejben már felnőtt a korához képest nyáron mentünk mindig minden fele nyaralni !
2014. okt. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

"Honnan tudjam miért félsz?

Különben egyre kevésbé tudom,miről is beszélünk fiam!"

2014. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazából 16, te meg 20, mégis több esze van mint neked?
2014. okt. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!