Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányként szívesen kipróbálnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szívesen kipróbálnám a szexet másik lánnyal, de van barátom. Szeretném megbeszélni vele, semmiképp nem akarok titokban szervezkedni. Ti hogy reagálnátok hasonló kérésre?

Figyelt kérdés

Főleg olyan fiúk válaszát várnám, akiknek van barátnőjük, hogy mit gondolnának a helyzetről. Illetve lányok, ti hogy mondanátok ezt a párotoknak? Van esetleg tapasztalat?


Szerintetek ez megcsalásnak számít?


Köszönöm az értelmes válaszokat :)


2014. okt. 2. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen, megcsalás.

Ha a pasidat fenékbe dugná egy másik pasi, az szerinted megcsalás lenne?

2014. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Lány vagyok, esetleg ha beveszed a lányt a hármasba talán úgy lenne a legcélszerűbb. Jobb módja nem jut eszembe.
2014. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azt fogja válaszolni, hogy mennyire jó csaj vagy, nagyon jó dolog, ez igaz.

Van aki azt, nem vagy normális, valahol ez is igaz.


Attól függ, hogy a barátod minek venné..van egy trükk amivel ki lehet ezt deríteni, úgy hívják hogy KOMMUNIKÁCIÓ!

2014. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Azonnal véget vetnék a kapcsolatnak, mert az, hogy mással akar szexelni, világosan jelzi, hogy már nem szeret. Vagy legalábbis nem annyira, amennyire egy kapcsolathoz kell.
2014. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a sráctól függ, hogy hogyan áll hozzá. Vagy benne van, vagy elutasítja. Anélkül nem tudod meg, hogy nem beszéltél erről vele.

Neked is elmondom


DE!

A hármas, vagy a megnyitott kapcsolat NEM mindenkinek való. Csak a legstabilabb kapcsolatok esetén érthető az "only sex" kifejezés. Ha a kapcsolatotok nem alkalmas rá, rá fog menni!

Ha viszont igen, az olyan mélység amit a legtöbben sosem érnek el. Oltári lutri, ezt tudnod kell!!!

2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Félre ne értsetek, pont azért kérdeztem meg, mert érzem, hogy ez erkölcsileg akkor sem teljesen kóser, ha tudom, hogy a nő-nő felállás egész más megítélést kap a társadalomban, mint egy heteroszexuális vagy két férfi közötti szexuális kapcsolat. Mielőtt összejöttünk, nem volt lehetőségem nővel lenni, pedig szerettem volna, most pedig lenne. Nem tudnék szerelmes lenni másba, nem lenne érzelmi alapja a dolognak, csupán szexuális vonzalom.


Abba, hogy hárman legyünk, tudom, hogy belemenne, már kérdezte, hogy van-e esetleg olyan barátnőm, aki bevállalná.


Köszönöm a válaszokat, minden vélemény hasznos nekem.

2014. okt. 2. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen a mi véleményünk, és hozzáállásunk ha nektek nem az jön be!

Ez a téma tipikusan szigorúan az a témakör amiben egyetlen ember véleménye és hozzáállása fontos és a párodé. De az nagyon! :)

Szóval megbeszélni vele kell, hogy mi fér bele és mi nem!

2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen egyetértünk :) Az biztos, hogy kockázatos, de úgy érzem, vagyunk olyan viszonyban a másikkal, hogy beleférjen. Az én oldalamról legalábbis biztosan.
2014. okt. 2. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
De ismét figyelmeztetlek: a kapcsolat megnyitása nem való mindenkinek! Dupla vagy semmit játszol.
2014. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nem!
2020. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!