Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék ilyen helyzetben, mit gondoljak most erről az egészről?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a párom akivel évek óta együtt voltam és minden tökéletes volt, komoly terveink voltak a jövőre nézve. Szeptemberben kezdett egy okj-s képzésre járni. Az első pár hétben minden rendben volt aztán hirtelen elkezdett elhidegülni tőlem és furcsa indokokkal szakított velem. Gyanakodtam, hogy valaki más van a dologban és voltak is tippjeim, hogy ki, de ő azt mondta, hogy nem meg tényleg semmi jel nem mutatott a gyanúmra.Tegnap előttig vártam és megpróbáltam megbeszélni vele a dolgokat, hogy hozzuk helyre a kapcsolatunkat, de ő nagyon durván elutasító volt velem, de miután elküldött a fenébe mégis elkezdte kérdezgetni, hogy van e már valaki meg ilyesmi, utána meg normálisan elbeszélgettünk erről-arról. Aztán tegnap letiltott facebookról, ahol már előzőleg amúgy is törölt az ismerősei közül. Rámírt, hogy skypeon elérem majd letiltott. De közben skypeon egyből rámírt, hogy azért tette mert észre vette, hogy annak ellenére, hogy törölt én követem facebookon és nem akarja azt, hogy akármit kipostolnak neki én egyből rákérdezzek. Közben egyik ismerősöm megnézte nekem és egyből tudtam, hogy lenne is mire rákérdeznem méghozzá tök jogosan. Az a helyzet ugyanis, hogy van az osztályában 3 buta kislány, ilyen tipikus 20 éves szűzek (ez még nem baj csak a viselkedésük az ami gáz) az egyik pl one direction fanatikus 20 éves létére meg hasonlók, akik ahogy a párom szakított velem egyből elkezdtek nyomulni rá stb, úgy veszem észre, hogy állandóan csak velük lóg , közös programokat csinálnak. Az exem mondta is, hogy a 3 közül valamelyik (azt nem tudom melyik) már be is vallotta neki, hogy tetszik neki , de ő állítása szerint nem akar kapcsolatot mert most élvezi, hogy szingli, meg amúgy is túl kislányos a csaj. DE most visszatérve a tegnaphoz. Egyik ismerősöm aki a volt barátommal is jóban van küldött nekem egy screenshotot. Egy kép volt amit az egyik lány rakott ki a volt párom facebook oldalára. A képen a 3 csaj közül az egyik egy plüssel pózolt. Egy olyan plüssel amit még én vettem a volt páromnak. A plüssön egy masni volt ami azt jelzi, hogy nyilván ajándékba odaadta a csajnak. Én ezt nagyon megalázónak tartom. Nem csak rám nézve, hanem a lányra nézve is, hiszen nyilván nem úgy vágta hozzá, hogy tessék ezt az exemtől kaptam de nekem már nem kell. Igazából ezt elég undorító magatartásnak találom. Ha nem kellenek neki azok a cuccok amiket én adtam neki régen dobja ki őket vagy valami de ne adja őket egy másik csajnak... Persze nem mondtam el az exemnek, hogy tudok erről nem akarok ilyen hülyeség miatt balhét. Közben még skypeon beszélgettem vele és elejtett egy ilyen megjegyzést, hogy nem csak abból van elege, hogy biztos mindenre rákérdeznék, hanem idegesítené ha azt látná, hogy mással össze jövök. De miért kérdezem én? Ha egyszer ő dobott el ilyen hirtelen magától, ha egyszer ő ilyen undorítóan elutasító velem akkor ez mért érdekelné. Tudja, hogy bármikor vissza fogadnám de mégsem él a lehetőséggel sőt kifejezetten törölni próbál az életéből. Akkor mért zavarná ez?
2014. okt. 3. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

TL;DR

[link]

2014. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tipikus. Belefáradt az évek óta tartó komoly kapcsolatba, most szabadságra és kalandokra vágyik. De azért az egójának jól esne ha tudná, hogy mindeközben te otthon vizesre sírod a kispárnád őmiatta. Ne add meg neki ezt az örömet, felejtsd el, nincs ki után keseregned.
2014. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elfelejteni nem tudom, még nem. Nagyon nagyon szeretem. Csak egyszerűen ezt a tegnapi esetet kifejezetten megalázónak találom. Alapból ő nem egy rossz ember nem egy ilyen tipikus önző patkány, viszont amikor bizonyos szituációkban érzelmileg bizonytalan korábbi tapasztalatokból mondom, hogy akaratán kívül de nagyon is tud szemét és bántó lenne mert egyszerűen nem tudja eldönteni, hogy mi lenne a helyes és nem akar balhét meg nem akar elmondani másoknak olyan dolgokat amivel megbántaná őket és ezért egyből elkezdi védeni magát.
2014. okt. 3. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy kidobott. Igaz ez most durvának tűnhet. Oké lehet tényleg kicsit szabadságra vágyik. De egy kulturált ember tiszteli az elmúlt éveket,és nem ekkora tirpák.
2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most hiába magyarázom, meg nem védeni akarom, de ő alapból nem paraszt. Úgyhogy ezért nem tudom mire vélni ezt az egészet.
2014. okt. 3. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyél önérzetes csaj, ügyelj a méltóságodra. Ne kapaszkodj olyan srácba, aki téged súlyosan megsértett, mert azzal csak magadat alázod meg.


A legjobb megoldás, ha tovább lépsz, ne akarj neki törleszteni, inkább csak felejtsd el. Egyébként általában az ilyen srácnak jellemzően pont az fáj, ha könnyen tovább tudsz lépni, mert az egója élvezi azt, ha volt csaja miatta vergődik, de az az egészséges továbblépés ha Te ezt sem akarod látni.

2014. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nagyon semmit sem tehetsz ebben a helyzetben, hiszen szakított.

Természetes, h fáj. Azt szokták mondani, h hány évig tartott a kapcsolat, annyi hónap a szakítás feldolgozása (Kb).


Teljesen megértelek, mert velem ugyan nem szakított a párom, de rengeteg csajjal ismerkedik mostanában a munkája által, és mivel kivül-belöl imádni való, idő kérdése, h továbblép.


Szerintem próbáld meg nem figyelni a dolgait, mert csak magadnak okozol fájdalmat.Ne nézd, h mit posztolnak, meg ne figyelj a pletykákra.

Nagyon megalázó ez az ajándékozás dolog....


Próbáld meg lesz*ni, és ne hagyd, h játszon veled. Az meg, h mondja, h féltékeny lenne, ha mással lennél, szöveg. Ha ezt érzi, miért szakított.

2014. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne, próbálom nem keresni, stb. Csak az a baj, hogy nagyon szeretem, nagyon, és így nehéz ez az egész.
2014. okt. 3. 10:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon régen egyszer már szakítottunk, akkor az én hibámból..fiatalok voltunk még nagyon. Másfél évig együtt voltunk aztán 9 hónapig nem és én annyi idő alatt sem tudtam elfelejteni, napról napra csak jobban fájt az egész.
2014. okt. 3. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!