Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes, ugye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, ugye? Ez kialakulhat idővel? Nálatok hogy volt? Folyton gyomoridegem van. $gítsetek légyszi

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal.

Először úgy éreztem nagyon tetszik,többször találkoztunk és egy randin megcsókolt,onnantól úgy vesszük együtt járunk.

Nekem meg fura az egész helyzet,maga a tudat is,hogy valaki mással kapcsolatban vagyok(ugyanis 2 évig voltam az előző barátommal,akivel fél éve vége)Már gyomoridegem van ahogy felkelek,nem tudok nyugodtan visszaaludni. Sokat gondolok rá,viszont nem érzem azt,mint az első barátomnál.Azt,hogy folyton vele lennék meg csókolnám stb...

Ha tudom hogy találkozunk akkor is izgulok nagyon,félek nehogy elrontsak valamit,akkor szintén görcsölök és fogalmam sincs mikor fogom megszokni.Pláne 4évvel nagyobb nálam, nem tudok rendesen megnyílni mert félek mit gondol ha ezt-azt mondok.

Pedig az első találkozásoknál nagyon örültem neki, meg arra gondoltam,hogy egy ilyen jófej fiú hogy-hogy engem vett észre,mivel én kis csendes vagyok. Ezért csomó pletykát és kibeszélést hallok vissza, hogy hú ez a kis nyomi visszahúzódó lány milyen társasági emberrel jött össze.Próbálom nem fel venni,de lehet tudat alatt mégis közrejátszik a kapcsolatunkban,ugye?

Idővel kialakulhat a szerelem részemről?Nálatok hogy volt?Egyébként ő nagyon kedves és figyelmes velem,sokszor mondja mennyire megkedvelt és örül nekem, meg hogy rég volt ilyen boldog és csak azt hiszi álmodik...

Segítsen valaki:(


2014. okt. 4. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te még nem voltál felkészülve egy párkapcsolatra, jobb lenne neked, ha egyedül lennél még egy darabig. Illetve valószínű, hogy nem is a megfelelő partnert találtad meg. Szerintem jobb lenne még az elején elbeszélgetned vele erről, de te tudod, meddig akarod várni a csodát, hogy beleszeress. Egy kapcsolat elején oda kéne lenned a másikért, alig várni, hogy hozzáérhess, láthasd, megcsólhasd, nem pedig gyomorideggel ébredni. Az már inkább a szakítás előtti fázis, hogy "hogy is mondjam meg neki, hogy vége".
2014. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt ne várd hogy ugy leszel szerelmes mint az első nagy szeremednél, mert olyan soha nem lesz több :) más milyen lehet, kicsit éretebb. szerintem eléggé oda vagy ha görcsöl a hasad mielőtt találkoztok, azt jelenti izgulsz mert fontos neked h jó benyomást kelts benne, de hiphop nem leszel szerelmes :) ahhoz idő kell
2014. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!