Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 19 évesen 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 19 évesen 13 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon sokat gondolkodok ezen a kérdésen, van egy lány akibe úgy érzem beleszerettem és ő is ugyanígy érez viszont ő 13 éves lassan 14 én pedig 19, de a korához képest elég érett és külsőre is többnek néz ki pl.15. Érettebb, komolyabb emberek segítségére lenne szükségem, mert szerintem komolyabb is lehet ez a dolog. Köszi!

2014. okt. 4. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Liliom...Liliom...Liliom...
2014. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, gáz. A lány szülei helyében kitaposnám a beled.
2014. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pedobear
2014. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
igen NAGYON GÁZ hogy lehet ennyi eszed? te felnott vagy mar o meg gyerek gondolkozz kerlek...
2014. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Még mindig jobb, mint a semmi.
2014. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
egyértelműen gáz. gondold végig: te már nagykorú vagy, ő meg még csak el sem kezdte az középiskolát.
2014. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igazatok van, ez így nem mehet, köszi a válaszokat!
2014. okt. 4. 08:53
 8/14 Egy senki. ***** válasza:
43%
Kicsit gáz de a tiltott gyümölcs mindig a legédesebb.
2014. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PearlDiver ***** válasza:
A szerelem vak, de vedd figyelembe, hogy nagyon máshol tartotok. Sok-sok nehézség lenne belőle, ha összejönnétek.
2014. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha szerelmesek vagytok, akkor ez nem jelenthet akadályt! De csakis akkor menj bele, ha tényleg az vagy!


Nekem van egy barátom, aki 24 éves létére 14 éves lánnyal jár, már hónapok óta és elég jól megvannak. A lány ráadásul kinézetre kb 10 (bár tény h nagyon édes kiscsaj):D Elég sokan megszólják őket, lepedofilozzák a fiút és stb, de ha tényleg szerelmes az ember, akkor még ezt is elviseli. Tehát ne az érdekeljen, hogy gáz-e. Viszont arra készülj fel, hogy sokmindenben másképp látjátok majd a dolgokat, és mondjuk a szeretkezéssel is várnotok kéne még jódarabig.

2014. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!