Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha így gondolok a vőlegényemre?

Figyelt kérdés
én 23 éves vagyok, egyetemista, ő pedig 25 és pultos. 2 és fél éve vagyunk együtt. Mostanában kezdett el az zavarni, hogy nem nagyon vannak céljai. Ilyen szempontból teljesen ellentétek vagyunk. Én pl tanulok nyelveket, olvasgatok önfejlesztéssel kapcsolatos könyveket, sportolok, stb. Ő semmi ilyesmit. Heti 4 napot dolgozik pultosként, havi 60-70 ezret keres. Elég sokat panaszkodik, hogy nincs pénze, de nem tesz érte, hogy legyen. Amikor hosszútávú dolgokról beszélünk akkor is mindig benne van az, hogy de hát pénzhiány. Mintha ki sem akarna törni belőle. egyébként pincér a szakmája, elég sokat dolgozott is benne, tök jó beszélőkéje van, magas, jól néz ki, kereshetne most is olyan állást de meg sem próbálja. Azt mondja, hogy a pincér szakmában elfárad, nincs szabadideje. A szabadidejében vagy filmet nézni van online játszik. Tudom, hogy az ő saját élete de annyira demotiváló néha, hogy semmi hobbija, csak úgy él egyik napról a másikra. Kezdem úgy érezni, hogy egyre kevésbé tudok rá felnézni. Nem tesz semmit azért, hogy neki jobb legyen, hogy az élete könnyebb legyen, hogy elérjen valamit...
2014. okt. 4. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idejében kiderült, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Engedjétek el egymást, nem egy az utatok.
2014. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember azért, mert olyan társat szeretnél, akivel jól érzed magad.

A vőlegényed se feltétlenül rossz ember, egyszerűen teljesen mások vagytok. Az egyetlen hibát a történetben ott látom, hogy a vőlegényednek nevezed. Működhet a kapcsolat két nagyon különböző ember között is, de a panaszaidból úgy tűnik, a tiétek már most sem működik.

2014. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember. Inkább bátor vagy, hogy még házasság, meg két gyerek előtt meg merted fogalmazni magadnak, hogy valami nem stimmel. Sokan nem gondolkodnak ennyire reálisan, azt gondolják, hogy férjhez mennek, családot alapítanak és majd élnek boldogan. Aztán jönnek a gondok, veszekedések, meg később a válás.


23 éves vagy, előtted az élet, meg sok lehetőség. Be ugorj bele ebbe a házasságba, mert nem illetek össze. Olyan emberrel meg hosszútávon nem lehet együtt élni, akire nem tudsz felnézni. Biztos nehéz lesz meghozni a döntést, de csak az idődet pazarolod rá.

2014. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, csak nem o valo neked partnernek. Mondjuk ez meg az eljegyzés elott fel kellett volna hogy tűnjön....
2014. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!