Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm balesetet szenvedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm balesetet szenvedett, mit tudnék most tenni?

Figyelt kérdés
Szeptember 22-én összejöttem egy lánnyal. Neki 28-án ki kellett mennie Londonba munka miatt. Úgy volt hogy két hét múlva jön haza, de közben balesetet szenvedett és most kórházban van, eltört a térde és meg kell műteni, hetekig tarthat mire felépül.. Sajnos anyagi helyzetem miatt nem engedhetem meg magamnak hogy kimenjek hozzá és ez így most nagyon rossz, nem tudom mit tegyek, mert az lenne a normális ha megpróbálnék mindent hogy ki tudjak hozzá menni, de semmi ötletem nincsen. Teljesen tanácstalan vagyok.

2014. okt. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
:( Nem irigyellek
2014. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uhh, jobbulast. Nem tudom, nem tudsz esetleg elvallalni meg egy munkat, vagy valami?
2014. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dredd Bíró válasza:

Rohadt egyszerű!

Több megoldást is mondok neked!

1 Felmész egy autós utasközvetítő oldalra ahol megszervezed a kifelé utadat olcsón azzal aki arra megy.

2 Stoppolsz + kombinálod az 1-el

3 Kamionosokkal beszélsz elmondod a problémádat hátha megesik a szívük rajtad, de azért cserébe vigyél nekik valami piát ajándékba ha elvisznek

4 Fellógsz tehervonatokra amik arra mennek

Bármelyiket választod legyen nálad váltóruha ital és élelem a hátizsákodba, mert nem lesz egyszerű dolgod....

2014. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SullaFelix89 ***** válasza:
Londonba egy fapados járat már nincs 20K Ft se ha ennyit se tudsz rá összespórolni akkor nem is akarod te igazán látni.
2014. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek
2014. okt. 4. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!