Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek nem sülne le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek nem sülne le a bőr a képetekről, ha a pasitok fizetéséből havonta 80-100 ezer Ft-ot költenétek plázákban ruhákra, kozmetikusra, és egyéb ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan sokat? Hát ha másfél-kétmilliót keres havonta, akkor talán, de máskülönben dolgoznék és saját pénzemből élek.
2014. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy ennyit nem adnék nőnek havonta a fizetésemből mert max 150.000 volt eddig amit 1 hónap alatt megkerestem.

Ha 1 milliót keresnék havonta akkor nem zavarna hogy 10%át elkölti, minthogy most se zavarna ha 10-15.000ft-ot költenék rá :D

2014. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem élősködök máson és nem költenék ennyit ilyen dolgokra.

Ha a pasi meg megengedi ezt a barátnőjének, akkor vessen magára.

2014. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, lesülne. Csak a saját pénzemet költeném ilyesmikre... Az más, hogy egyeseknek ez teljesen természetes...
2014. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De.
2014. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mért általánositunk? -.-

Nő vagyok. Nem plázázok, nem kenem magam, nincs karmom.

A saját pénzemböl veszek magamnak ruhát, különleges alaklmakon kihuzom a szemem, magam festem a körmöm, de ezt is ritkán.

2014. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
H a pékbe lehet HAVONTA ennyi pénzt ilyen MARHASÁGOKRA költeni? Főleg a MÁSÉBÓL.
2014. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom 300-at se sajnálna rám, ha annyi pénzünk lenne.Ez természetesen fordítva is igaz és arra költené, amire akarja. :)
2014. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár még sose volt rá példa. De a saját fizetésemből simán elköltök ennyit magamra. Pedig nem járok havonta fodrászhoz, kozmetikushoz évente egyszer megyek, nincs műkörmöm, műszempillám, nem szolizok. Ruhákra, cipőkre, táskákra és kozmetikumokra (ebből csak high-end terméket veszek) viszont sokat költök. Ezek mellett szeretem magam kényeztetni wellnessel ami néha 1-1 napot jelent, néha egy hosszúhétvégét. Ezekből bőven összejön a havi 80-100 ezer, de magamnak finanszírozom. De én azok közé a nők közé tartozom, akik nem szégyenkezve fogadták az ajándékot a párjuktól, hanem örültek neki, és megbecsülték, legyen az egy tábla csokoládé vagy egy 10 napos külföldi nyaralás.
2014. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!