Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondja szégyelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja szégyelli hogy 22 évesen nincsen barátom, és hogy már vénkisasszony vagyok akiknek sose lesz senkije. Igaza van?

Figyelt kérdés
Azt mondja a velem egy idős lányoknak már komoly párkapcsolatuk van. Azt mondja hogy egy tuja emberrel még is ki akarna együtt lenni mint amilyen én vagyok.
2014. okt. 4. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem anyukád nem 100-as.
2014. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

tuja? az nem ilyen fenyőfa szerű fa?


azokat bírom

2014. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinte nem vagyok kedves, beszélgetős egy fiúval.
2014. okt. 4. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Anyukád nagyon bunkó. Egyrészt nagyon fiatal vagy, egyáltalán nem fura, hogy nincs barátod, főleg nem, hogy valami nagyon komoly, életed párja. Másrészt anyukádnak támogatnia kéne, nem piszkálnia.
2014. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Küldenél képet magadról privátban? :)


Ha gondolod kifejtem a véleményemet a külsődről privátban... 20f

2014. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Mik a terveid az életben, mikor akarsz önállósulni, mért laksz még anyudnál?
2014. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Anyukád ösztönözni szeretne, csak nem tudja kifejezni magát. 22 évesen nem vagy elkésve, mindenki a saját tempójában éli az életét.

Ne aggódj.

23/f és ha gondolod, szívesen beszélgetek veled

2014. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kérnék egy fotót!
2014. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem az életkor a lényeg, hanem a hozzáállás. Az ilyen görcsös attitűd a férfikeresésre nézve nagyon negatív töltetű.


Anyukád elég rosszul közelíti meg ezt a témát és valószínűleg még sok mást is az életben, neked viszont 22 évesen már nem kellene fennakadnod a szüleid véleményén. Saját ésszel gondolkozz, fejleszd a saját személyiségedet. Szabadulj meg azoktól a kényszerektől és feszültségtől, amit valószínűleg az anyukád akaratlanul is rád ragasztott. Ezektől csak nehezedni fogsz az életben.

2014. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha majd lesz valakit (és nem olyan mint pl én) akkor majd az lesz anyukád baja
2014. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!