Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos számotokra a párotok anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan hölgyek akiknek igenis fontos a pénz egy kapcsolatban, és ezt vállalják is? Mindenhol csak azt olvasni, hogy semmit nem számít. Valóban így lenne? Életkort írjatok kérlek!

2014. okt. 4. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a koromból adódóan (19) nem, de megértem, hogy idősebb korban azért egy nőnek számít, hogy a férfi legalább dolgozik-e és hogy milyen jól keres.. (már nem feltétlenül a saját igényei kielégítéséhez, csak szimplán pl. hogy mennyire kell majd a saját lábán állnia)
2014. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
En szeretnem azt mondani hogy nem szamit, de viszont szeretek nyaralni, sielni, szeretem a markas ruhakat, szeretem a jo kocsikat es ezt csak egy penzesebb pasi tudja biztositani, nem fontos hogy gazdag legyen, de jol tudjunk elni. 21L
2014. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ha hosszabb távra terveztem, számított az egzisztencia.


Alapból olyan férfit szerettem volna, aki többet keres mint én, és/vagy magasabb pozícióban van, mint én.

Jó, hogyha nem kell mellette mindennapos anyagi dolgokon aggódni.


Hozzátenném, hogy fiatalabb koromban, pl. egészen kb. az egyetem végéig (22-23 éves koromig) nem igazán számított a pénz/vagyon/egzisztencia/munkahely egy férfiban, de ez főleg azért volt, mert akkor még nem gondolkoztam feltétlenül családalapításban, megállapodásban.

Mikor az egyetem elvégzése után elkezdett érdekelni a családalapítás, gyerekvállalás, máris fontosabb lett az anyagi oldal is. Nem lettem volna olyan emberrel hosszú távon, akivel nem tudtunk volna a családunknak szerintem megfelelő anyagi körülményeket biztosítani.


A szegényebb férfiaknak azt tanácsolnám, hogy minél fiatalabb lányokkal ismerkedjenek, mert a legtöbbjüket a klasszikus értelemben vett vagyon egyáltalán nem érdekli. Furcsa visszagondolni, de szerintem a fiatal lányoknál egy férfi a személyiségével tud bizsergést kiváltani. Később is, de később azon túl azért az egzisztencia is számít.


27/N (a férjem 36 éves, eddig 2 gyerekünk van)

2014. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!