Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el neki, hogy tudok oroszul? Fiúk, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Randizok/kavargatok egy ideje egy sráccal, aki félig orosz, az anyukája Moszkvában is él, Ő nemrég költözött vissza Pestre.

Nekem eléggé bejön, még senki nem viselkedett velem úgy, ahogy Ő, ráadásul a külseje tökéletes és még vicces és udvarias is pluszban.


Viszont azt nem tudja, hogy én megértem akkor is, amikor éppen oroszul beszél telefonon, vagy az unokatesójával (mindketten beszélnek magyarul, oroszul akkor beszélnek, ha valamit "négyszemközt" akarnak megbeszélni, mások társaságában).


2014. okt. 5. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj tudnia... még ;) Jól jöhet, hogy nem tudja. Csak amíg ki nem ismered igazán.
2014. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mekkora fegyver van a kezedben... :D
2014. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De így néha annyira gonosznak érzem magam... :(
2014. okt. 5. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
az is vagy.
2014. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra akik azt mondják hogy mond el! Tényleg jól jöhet addig amíg kinem ismered sőt utána is..
2014. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem hatalmas. Amikor éppen beszélgetnek előtted oroszul beszélj bele te is a társalgásba. És figyeld meg a fejüket. Zseniális lesz:-D
2014. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os nagyon király ötlet.

Amúgy várnék még egy kicsit, csak, h megtudjam, h mit beszélgetnek négyszemközt. Lehet, h lesz csajtéma is, amiről neked nem kéne tudnod. Bár remélem, h nem.

2014. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sggfej vagy. Persze ő is az, ha pl primitívül beszél rólad a telefonba, de ez még nem ment fel téged az alól, hogy ugyanolyan vagy. Ha pedig nem beszél ki oroszul, akkor csak simán kocsog vagy. Rohadt kellemetlenül fogja majd magát érezni amikor megtudja... azon fog zakatolni a feje,hogy mégis mondott-e olyat... meg mi van ha olyanról beszél a telóban, ami pl csak az anyukájára tartozik (pl betegség) és nem akarta még veled megosztani... szerintem ez nem fer. ez olyan mint valakinek tudtán kívül olvasgatni az smseit, vagy íméljeit, fészbúkját stb.
2014. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utsó vagyok: még akkor is idegesítő, ha nincs semmi rejtegetni való. Ez olyan, mint ha éjjel lehúzná a bugyidat és a nunidat vizsgálgatná. Személyes dolgok... nemá
2014. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
majd megsértődik és otthagy. ne legyél gyerekes.
2014. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!