Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy barátom, aki szinte gyerek volt, és mikor szakítottunk, nagyon koncentráltam arra, hogy végre találjak egy igazi pasit, akibe beleszeretek konkrétan első látásra...és most ez megtörtént, beiratkoztam egy fodrász tanfolyamra, ahol megláttam egy szőke srácot, aki első látásra olyan szinten megfogott, hogy totál beleestem az első perctől kezdve pedig ez rám sose volt jellemző...egy gáz van...van barátnője, amitől totál kibuktam, hogy végre itt egy pasi, akiért odáig vagyok és van bnője...én nem az a típus vagyok aki szeret belerondítani a kapcsolatokba, sose tettem semmi ilyet, tiszteletben tartom a dolgot, de most egyszerűen megőrülök, nekem kell ez a pasi...eddig beszélő viszonyban sem voltunk, pedig ő is felügyel minket az oktatáson, de a legutóbbi órán az egyik feladatnál ő tanított minket, és valamiért legfőképp nekem magyarázott, meg segített, még a kezemet is megfogta és úgy irányította, és a nevemen is szólított, amit nem hittem volna hogy valaha is hallok a szájából, mert azért olyan sokszor nem hangzik el a nevem az órán...ma is odajött és csak nekem mutatta meg hogy mit kell és hogy, meg néha ha felé nézek látom hogy elkapja a fejét, meg néha egymásra nézünk, elkapjuk egymás pillantását, múltkor amikor hátrajött egy tükörből látom ki jön, arra néztem és ő is belenézett a tükörbe és így megint találkozott a pillantásunk....beleképzelem már a dolgot vagy lehet esélyem? :( Nagyon belezúgtam....


2014. okt. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mindíg azt mondom, hogy nem tudhatod amíg nem próbáltad, szerintem próbáld meg, hiszen egyszer élünk :)
2014. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
utálom az ilyen nőket...
2014. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátnője nem egy top modell, de aranyosnak tűnik, átlagos csajszi, én is az vagyok, nem tartom magam túl dögösnek, de mindig próbálok csinos lenni, de magabiztos sem vagyok túlzottan, és nem tudom hogy kezdeményezhetnék nála, vagy adhatnám tudtára hogy tetszik, mert ha meg visszautasítana az marha ciki lenne...főleg így együtt dolgozni amíg a tanfolyam is tart... :( félek de nagyon!Félek a csalódástól!
2014. okt. 6. 19:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Én meg az álszent pasikat, akik azért utálják a nőket mert megtetszik nekik valaki, de nem rondítanak bele a kapcsolatba csak csendben epekednek a pasi után...míg a pasik mit csinálnak? Általában leszarják a csajukat és simán megcsalják őket ha egy másik csaj megtetszik...szóval szerintem befoghatod!
2014. okt. 6. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!