Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb szerelmi csalódásotok?

Figyelt kérdés
Van még valamilyen hatással rátok?
2014. okt. 6. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
hmm az első barátnőm megcsalt, és van, nagyon nehezen bízok meg teljesen egy lányban
2014. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többnyire egy lány volt... Túltettem magam rajta.
2014. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor a barátnőm az oviban a homokozóban többé már nem nekem csinált homoksütit, az egy életre összetört :'(
2014. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
volt egy csaj oszt tarsam évekig azt sem mondtuk egymasnak h szia vagy h jo reggelt...egyszer oda jött hozzám beszélgettünk és elhivott randizni.pár randi után nagyon megszerettem szerintem ő is engem...6 honappal később ment el tölünk vissza nézett a lifttöl és azt mondta "nemsokára találkozunk" akkor láttam utoljára.Borzalma olyan embert szeretni aki nem viszonozza na mindegy b@sszák meg az ilyenek
2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pozitív hatással van az emberre az ilyesmi.
2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kihasználtak, mert buta voltam és a szürke köd volt körülöttem. Az a szakítás örökre nyom marad rajtam. L
2014. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem a lánnyal, olyan jeleket adott, hogy az félreérthetetlen volt (már ha nem könnyűvérűről van szó, aki mindenkivel így viselkedik). Kezdtem megörülni, hogy van egy lány, aki értékel engem, közeledik felém. Aztán kiderült, csak ismerősnek tekint, semmi több, sőt, épp be akartam vallani neki hogy érzek valamit, erre ő benyögi előttem, hogy most feküdt le egy sráccal, mert csak úgy épp összejött a dolog.
2014. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha ez lenne a legnagyobb szerelmi csalódás, mint amit a 3-as írt. :D
2014. okt. 6. 19:39
 9/9 LeftBehind ***** válasza:

Egy konkrét esetet nem tudnék írni, kb az elmúlt 5-6 év összes próbálkozása egy nagy csalódás. Minden alkalommal mézesmadzag. Találkozunk, elhívom randizni, max 2 napot együtt vagyunk, minden tökéletesen alakul, elkezdek reménykedni hogy végre érdeklek valakit aki komolyan gondolja, ezután minden különösebb magyarázat nélkül leráz egy sms-el vagy facebookon.


Már nem tudom kinél, hol, hogyan vagy egyáltalán van-e értelme próbálkoznom. Az a kevés önbizalmam ami volt rég elszált és most próbálok valami okot találni, hogy ne kössem fel magam az első szembejövő fára.


21/F

2014. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!