Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alaptulajdonságok szerint választottatok férjet/feleséget/élettársat/párt?

Figyelt kérdés

Mik azok az alapvető dolgok, amik miatt mellette vagytok? A se veled se nélküled kapcsolatokat miért nem tudják sokan feladni? Miért a múltba kapaszkodunk és ezáltal eljátsszuk a jövőbeli esélyeinket?


Most teljesen magam alatt vagyok. Pályakezdőként se normális álláskilátások, se normális párkapcsolat. Közgazdász vagyok és csak fénymásolásra kellek.



2014. okt. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
közgazdász kezébe fénymásolót??
2014. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inteligencia és hogy jól érezzem magam vele.
2014. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon intelligens letesz, ha nem tudod, hogy azt 2 nem úgy írják, hogy "inteligencia" :D
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3 nem írta, hogy ő az

és te is elgépeltél egy szót

2014. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán gondolkoztam ilyesmin, mikor beleszerettem a férjembe. De olyasmi tulajdonságokat értékelek benne többek közt, mint hogy magabiztos, domináns, megértő, talpraesett, vicces, gondoskodó, kreatív, céltudatos, érzelmes, hűséges, ragaszkodó, segítőkész, intelligens. De igazából úgy szeretem ahogy van, minden tulajdonságával, az erősségeivel, gyengeségeivel együtt.
2014. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tessék:


1. legyen lány

2. legyen nálam fiatalabb, hogy ha öreg leszek, akkor majd tudjon rólam gondoskodni + bejönnek a nekem fiatalabb lányok

3. legyen szűz

4. soha ne csaljon meg

5. ha összeházasodunk és lesz családunk meg közös házunk, akkor ne váljon el soha tőlem, ne is adjon rá okot.

6. legyen nagyon rendes, soha ne beszéljen csúnyán

7. szex közben bármilyen undorító, gusztustalan, veszélye, gyomorforgató, extrém dologra, mutatványra legyen velem hajlandó, akkor amikor neki és nekem is jó

8. legyen neki mindig jó

9. tanuljon sokat, hagyja hogy tanítsam, és majd végezzen el egy műszaki vagy akármilyen főiskolát

10. ne legyen 14-nél fiatalabb, de 16-nál se legyen idősebb

11. legyen nagyon vicces, sokszor már a hülyeségeken is nevessen (főleg az enyéimen), és mindig legyünk jóban, sose vesszen velem össze

12. akarjon sok gyereket, és legyen ereje és kedves fölnevelni őket velem együtt

13. ha beteg lennék, akkor bármiben segítsen, akár fürdessen vagy törölje ki a fenekem

14. amit csak lehet csináljunk együtt (még a wc-re járást is), és mindig amikor csak lehet legyen velem

15. árulja el nekem minden titkát, és ha én is elárulom neki az enyéimet, akkor ne nevessen ki, és ne mondja el senkinek

16. soha ne hazudjon senkinek (főleg ne nekem)

17. legyen borzasztóan szép, és én nagyon szeressem, a legjobban a világon

18. ő is engem szeressen a legjobban a világon

19. ne legyen gyenge, legyen sportos, és sokszor gyúrjunk együtt (persze nem olyan komolyan)

20. azokat a dolgokat szeresse amiket én, és azokat utálja amiket én

21. sose unatkozzak mellette


Üdv.


20/F

2014. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még nem választottam, de ezen tulajdonságok alapján szeretnék választani.
2014. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ilyet biztosan nem fogsz találni :O Kicsit kisebb lehetne az igényed, mert ez alapján elég nagyképűnek tűnsz, ami visszataszító egy lánynak. Hidd el, tudom, lány vagyok :D Nem azt mondom, ami nagyon fontos, abból ne engedj, de némelyik elvárásod teljesen irreális...
2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy legyen ambiciózus, az értékrendje legyen a helyén, legyen legalább egy közös hobbink.

És ne legyen olyan mint a 6-os hozzászóló.. Kész az az ember :DD

2014. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!