Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lecsapjak kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lecsapjak kollégám b. nőjére vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

A srác egy szerencsétlen csak rabszolgának tartja (lelki nyomora meg nem érdekel ,hogy utána mi lesz a mi viszonyunkkal )nekem bejön a csaj és úgy vettem észre ,hogy én is neki nagyon sokat beszélgetünk + elnevetgélünk ti hogy döntenétek ? (hosszú távú kapcsolatot terveznék )

És am mit szólnátok ahhoz ha pl lenyúlná a kollégád palid/csajod ?


2014. okt. 6. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá. Hajrá! Ne legyél töketlen, hanem cselekedj! Drukkolok!
2014. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztom 1-est
2014. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked bejön egy olyan csaj _hosszú távra_, aki összeáll egy szerencsétlen pasival és rabszolgának tartja?
2014. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem csak rossznak tűnik kívülről nézve a kapcsolatuk, hanem az is, akkor nem hinném, hogy nagy disznóság lenne lenyúlni valaki nőjét, hogy igazán boldoggá tedd.

Egyébként meg szerelemben háborúban mindent szabad (és nincs barátság, ő meg "csak" kollégád), tehát ha úgy érzed TE boldog lennél azzal a lánnyal és őt is boldoggá tudnád tenni akkor ne fogd magad vissza.

2014. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem osztom a véleményt,hogy szerelemben-háborúban mindent szabad :) én azt írom,hogy gondold végig a következményeket.

Először is nézzük a lényeget:

azt írtad sokat beszélgettek,nevetgéltek. Ez nem jelenti még azt,hogy akar tőled valamit. Lehet szimpatikusnak tart,mint egy ismerőst. Miért gondolom ezt? Mivel kapcsolatban van :) Lehet,hogy csak flörtöl,de tovább lépni nem akar. Lehet,hogy nincs önbizalma,és így akarja feltölteni.

Másik:

árulkodó a jelleme az említett hölgyinek,hisz együtt van egy olyan pasival,akit rabszolgának tart-ahogy fogalmaztál. Minek is van vele,ha nem szereti? Miért is jó neki,ha megalázhatja? Miért is szapulja? Milyen a lelkivilága így a csajnak? Te mire is számíthatsz vele a jövőben? Úgy lenne korrekt a hölgyi,ha először lerendezné a viszonyát,és függetlenül,egyedülállóan lépne veled kontaktba.

Ha nagyon tetszik a nő,lépd meg ,de azzal is számolj,hogy veszthetsz.

Vagy a nő zavar el,vagy a szerencsétlen kis rabszolgából hirtelen kungfu harcos válik,aztán lekaratéz :) ki tudja,benne milyen folyamatot indít el ez az egész,ami befolyásoló tényezővel hat rátok majd a jövőben.

Szóval csak óvatosan :) nő van ezer a világon,nem kell rögtön belemenni valamibe,csak mert épp szimpatikus lett valaki ;) ugyan nem tudom hány éves vagy,írásodból ítélve még fiatal éveidet taposod. Nem kell kapkodni. Lehet,hogy két év múlva találkozol valakivel,akire azt mondod,ajándék az életedben és csak te kellesz neki!

2014. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

óóóóó olyan jó vissza nézni néha ide és elolvasni a régi kérdéseket :D

am lánnyal a kérdés után kb 1 hónappal összejöttem és azóta boldogan élünk ketten :D kolléga meg .......(összejött az uncsi tesója csajával)

köszönöm a biztató szavakat és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek ;)

2018. ápr. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!