Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a páromat, aki a huszas évei közepén hitellel a nyakában él és minimálbért keres és folyton azt számolja mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én lassan családot szeretnék alapítani, de nem tudom rábízni magunkat így. Diplomás ember, elvileg kereshet többet is majd idővel. De anyagi szempontból jelenleg szó szerint féltem a jövőm mellette. A nagy szerelem is idővel elmúlhat és utána mi marad? Kérlek írjátok meg véleményeteket! keressek mást? De tényleg szeretem.....
2014. okt. 6. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várjál még mindennél. Sajnos ez a legtöbb, amit tehetsz. :/
2014. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*mindennel
2014. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Talán neked is dolgoznod kéne, nem pedig elvárnod h ő alapozza meg a jövőtöket???
2014. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
képzeld el dolgozom. nem várom el, de egyszer ki fogok esni a gyereknevelés miatt és akkor mi lesz?!
2014. okt. 6. 22:08
 5/21 A kérdező kommentje:
és nem a közös jövőnk miatt van hitele.
2014. okt. 6. 22:09
 6/21 RRR ***** válasza:
76%

ha igazán szereted akkor ez fel se merül és segítesz neki minden erőddel,hogy átvészeljétek ezt a gázos időszakot


a háború alatt és után is valahogy voltak családok gyerekkel

2014. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Így várjatok.

De volt már olyan család is ahol az apa maradt otthon a bébivel és az asszony ment vissza dolgozni mert 2x annyit keresett vagy többet.

2014. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy szerelem lehet ez...
2014. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerem a szitut! Ne tervezz vele és ne pazarolj rá 1 percet sem a idődből ezt kkomolyan mondom. Sose fog változni a helyzete szerintem....


Te összekötnéd az életed olyannal,aki diplommával képes minimálbérért dolgozni úgy, hogy még hitele is van? Egyáltalán csoda, hogy minimálbérből hitelt kapott... Vagy talán szegény családja/rokonai miatt törleszt?Nincs benne semmi ambíció?


Én a saját példámból csak azt tudom mondani, hogy bizony a pénztelensége miatt nagyon ki fogsz belőle ábrándulni. Győzködöd majd magad folyamatosan és vársz rá, de elárulom, hogy hiába...


Ha nem akarsz szakítani vele, akkor tégy meg mindent, hogy találjon egy jobb állást, jobb fizetésért, bíztasd, szólj neki, hogy menjen jobb meló után(írjon egy frankó önéletrajzot és telefonálgasson,emailezzen cégeknek a végzettségéhez megfelelően!)De ezt is próbáld úgy, hogy adsz magadnak maximum 3 hónapot és slussz.Többet tényleg ne várj rá.


A másik dolog, hogy családot csak úgy fogsz tudni olyannal is tervezni,akivel már legalább 2 éve együtt vagy, és még gyűjtötök is pénzt. Pénzgyűjtés nélkül nem érdemes, mert egy gyerek nagy felelősség, egy lakás nagy felelősség stb stb.


Sajnos nem élet az sem, hogy állandóan másokat irigykedsz,akiket a párjuk meglep néha aprósággal,ajándékokkal,akiknek van pénze leutazni a balcsira meg elmenni néha moziba,vacsorázni... Szerintem ez miatt is eljön majd a kiábrándulás véglegesen.Nagyon fájó dolog ez, tudom, mert tapasztaltam.Én inkább szakítottam.


Egy jó tanács.Ha lesz is pénze a következő párodnak,az még nem garancia arra, hogy nem lesz veled és magával is smucig!Ha tudnád hány viszonylag illetve nagyon pénzes pasi van, aki hihetetlenül smucigoskodik ...

2014. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
micsoda idióta világ ez? az anyának a gyereke mellett a helye. Talán a férfi szoptatja?
2014. okt. 6. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!