Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem ilyet keresek, mert a szerelemben nem ez a lényeg. De vajon létezik olyan lány, aki nem sminkkel, nem akar tetkót, nem akar piercinget, vagy akármi mást ami elváltoztatja a természetességtől. Nem festi a haját, körmét. Nem tanulás mániás, hogy napi 5-6 órákat bújja a könyveket. Csak a barátjának él, és nagyon szereti és minden percet vele akar tölteni. Az nem fontos, hogy szép legyen az arca vagy hogy csinos legyen. Mert ez már így is lehetetlen, nem hogy akkor még az is.
2014. okt. 6. 22:33
1 2
 1/11 LeftBehind ***** válasza:
100%
Szóval....natúr szexrabszolga?
2014. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress valami benszülöttet, akit kisajátíthatsz. Szerintem ott bukott el az egész mutatvány, hogy "Csak a barátjának él, és nagyon szereti és minden percet vele akar tölteni. "
2014. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a barátjának él, és nagyon szereti és minden percet vele akar tölteni. Na ez nálam nem stimmel a többi igen :D Bár olykor festem a körmöm is :D Meglepődnél hányan vannak. Legalábbis az ismeretségi körömben.
2014. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem akarnék tetkót se piercinget és nem akarok magamon semmit sem változtatni 20 éves vagyok és sztem erre nincs szükség .néha festem a körmöm de nem túl gyakran . és néha sminkelni is szoktam de sztem ezt mindenki .sose voltam tanulás mániás :DDhát nem csak a barátomnak élek mert vannak még barátaim és családom is szóval elolszlik :) /üzit nem kérek senkitöl /
2014. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezért érdekel létezik e ilyen. Mert fiúba létezik. Én ilyen vagyok. Csak akkor nem élek a barátnőmnek ha épp nem ér rá. :-)
2014. okt. 6. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de már elvettem feleségül.
2014. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok,de sajnos muszáj minimálisan sminkelni, hogy ne nézzenek zombinak vagy betegnek a munkahelyemen.


Vannak barátnőim,de tök felszínes az egész.Egyáltalán nem hiányoznak, a közös programokat is unom velük. Viszont a párommal élvezem azt is, ha csak órákig a tévét vagy a plafont bámuljuk. Minden percben szinte rágondolok...ez megy már évek óta :) Csak azért tartok fent más emberi kapcsolatokat is, hogy nehogy megtudja,mennyire megőrülök érte....


(ps: imádom a könyveket,olvasnni szinte bármit szeretek ... )

2014. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, bár egy jó könyvvel képes vagyok órákig ellenni, és azért a barátnős estékről sosem mondanék le.

Viszont több év együttélés után is imádok a párom társaságában lenni, nekünk nem kínzás a napi 24 óra együttlét sem (sőt, ugyanazt tanuljuk, és nem bánnánk, ha egy helyen is dolgoznánk később). Szóval ő a családom, ő áll nálam az első helyen, de a magam kis dolgaihoz ragaszkodok.

2014. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem, nem létezik.
2014. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátaim és a család az első, szeretek sminkelni, öltözködni, és tanulni is, és folyamatosan olvasok. A tetkót, piercinget nem szeretem, hajamat körmömet nem festem. Alapozót és szemceruzát használok mindössze, a külsőm természetes, viszolygok a műnőktől.
2014. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!