Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit kellene választanom? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kellene választanom? Két fiú közül. Segítséget és tapasztalatokat várok! Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

Van egy párom több mint 5 éve együtt vagyunk, össze is költöztünk már. Alapjaiban semmi probléma nincs a kapcsolattal, normálisan megtudjuk beszélni ha veszekszünk, de nagyobb problémákba, döntésekbe mindig neki kell hogy igaza legyen ..úgy mond általában mindig a saját érdekeit nézi, hogy neki mi lenne jobb…pl hol lakjunk, melo stb….persze meghallgat mindig de nagyon jól érvel az igaza mellet. Mellette sajnos a szülei is eléggé jól tudják befolyásolni, ők nagyon jóba is vannak ami persze nem baj csak ebből a szempontból mindig inkább az ő véleményükre ad.

Van egy másik srác egy idősek, őt is már pár éve ismerem, mindig nagyon bírtuk egymást , utóbbi 2 évbe nagyon sokat beszélgetünk mindig, teljesen ismerjük egymást, családomat is ismeri, jóba vannak (családom őt majdnem hogy jobban kedveli.) egy éve bevallotta, hogy többet érez irántam mint kéne, bejövök neki és ezt már el kellett mondania mert nyomasztja. Titkon nekem is mindig tetszett ő is a stílusa is…és annyit beszéltünk , meg beszélünk hogy teljesen oda vagyok már en is érte , le is zártuk már ezt egyszer, hogy felejtsük el egymást, nekem van barátom(soha nem történt köztünk testileg semmi) aztán jó pár hónapja megint feljöttek az érzések benne is és bennem is és azóta mindig nagyon sokat beszélünk oda van értem és én is érte. Ő vele ha a jövőmet nézem jobb lenne, mert nem kötődik úgy a családhoz, úgy érzem ő bár hová velem jönne, imádja a családomat is, a párom már nem biztos hogy velem jönne pl külföldre csak abba az országba ahová ő szeretne L mert ő ott tudna jó munkát, hogy én hol az nem számít……közbe a jelenlegit nyilván szeretem de azt a szerelmet nem érzem iránta ami nem tudom hogy normális e ennyi év után…de akkor mi lesz meg 5 v 10 év után ha most van ilyen gond….nem tudom kit kellene választanom a másik fiú türelmes és vár rám…várja hogy döntsek bizonytalanságba van …és már ez nagyon rossz h magamnak is a barátomnak is hazudok, a másik fiút kételyek között tartom. A jelenlegi párom is úgy érzem észre vette hogy valami nem oké és totál másképp viselkedik, sokkal figyelmesebb stb stb nem értem miért nem inkább megbeszéli hogy mi a baj..…Nem tudom mit tegyek Normális válaszokat várok! Köszönöm!



2014. okt. 7. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy jött le, hogy egy karnyújtásnyira van tôled a tökéletes nagy Ô, de a mostani párod visszahúz. :/ De ebben csakis te tudsz dönteni, hogy elengeded-e a mostanit. :/
2014. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Micsoda pancser vagyok hogy ezt végigolvastam. Mint egy rossz film, mindjárt jó lesz, nem lehet ilyen rossz, erre vége és kiderül hogy de, igenis lehet ilyen rossz. Sehol a katarzis, semmi, csak egy uncsizó nő fanyalgása.


Tanácsom: menj egyedül külföldre és vidd magaddal a fura gondolataidat is, ezeket a srácokat meg hagyd békén.

2014. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csabika1971 ***** válasza:

Egyetértek az egyessel. De nekem úgy tűnik te már jobbára már döntöttél is. Hisz elárultad párod nem szereted, a másikért meg oda vagy. Ilyen felállás esetén, mire vársz?

Hogy még mind a hárman kínlódjatok még?

Dönts. És az a szám legalább egyre csökken.

2014. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem még csak nem is volt ennyire tiszta a helyzet, mégis az új pasit választottam. Ha ennyire meg tud ingatni a kapcsolatban egy harmadik fél, akkor az a kapcsolat különben is halálra van ítélve, rajtad áll, hogy gyors és kegyes lesz-e, vagy lassú és fájdalmas.


A mostani barátodhoz való ragaszkodásod egyikőtöknek sem jó. Szeretni szereted, azt mondod, de nem úgy, ahogyan kéne. Persze, 5 év után senki sem várja el, hogy a kezdeti lánggal lobogj utána, de te konkrétan másra vágysz. Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem még túl fiatal, hogy úgy kösd le magad, hogy nem vagy 100%-ig boldog a mostani kapcsolatban. Meghallgatnak, de a döntéseid konkrétan semmibe veszik. Ez hosszú távon mindenképp gyilkos hatással van az érzésekre, önbecsülésre, stb.


Én nem bántam meg, hogy szakítottam az előző barátommal a mostaniért. Ahogy a rózsaszín köd eloszlott, és kicsit reálisabb szemmel gondolok vissza a vele eltöltött évekre, bár kellemes emlék, de látszik, hogy nem volt ez sosem életre szóló. A mostani barátommal teljes az összhang, sokkal jobban összeillünk, részemről jó döntés volt a váltás, pedig én még csak nem is évekig ismertem korábban a mostanit.


Te döntésed, de nekem is úgy tűnik, hogy már meghoztad a döntést, csak megerősítésre vársz. Hát tessék, itt a megerősítés.

2014. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Nem szó szerint veszi amúgy semmibe a döntésemet csak úgy érzem szépen befolyásol mindig abba amit ő akar....és én is ezen gondolodtam, hogy fiatal vagyok ahhoz, hogy már így érezzek ,főleg ha a harmadig ilyen hatással van rám... csak mikor bele gondolok hogy megmondom neki, hogy vége szinte megszakad a szívem..és nem tudom, hogy a szeretet miatt e vagy a sajnálat....

2014. okt. 7. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
a fejedben már eldőlt, szóval nemtökmindegy ki mit ír? a megerősítést ne tőlünk várd...
2014. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon tanácstalan vagyok és ezért kértem a "megerősítést" vagy tanácsokat, tapasztalatokat, hogy jobb lenne ha helyre hoznám a jelenlegivel, vagy már esetleg felesleges.külső szemlélő sokszor jobban látja a dolgokat..... az eddigi válaszokat is köszönöm!
2014. okt. 9. 07:20
 8/9 anonim ***** válasza:
mi csak annyit látunk a kapcsolatotokból, amit leírtál. nem látjuk milyen vagy, nem látjuk milyen a srác, és a párod... de szerintem nincs értelme folytatni a jelenlegivel. ha a másikat szereted, és boldogabb jövőt képzelsz el vele, akkor egyértelműen őt kell választanod... csak nehogy jöjjön egy másik... amúgy hova akarnál kimenni, ahova a barátod nem? (külföld)
2014. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én Ausztriàba szeretnek inkább ő Németország, de sajna itt nem ezen van csak a hangsúly.... Hanem, hogy én mit is érzek és kit akarok
2014. okt. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!