Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azzal piszkál, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azzal piszkál, h más lányoknak mennyire tetszik. És rendszeresen ott látom a kocsiját akikről mesél. Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Azt mondja, h beteg, vagyok és képzelődöm.
2014. okt. 7. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán megcsal! Dobd ki!
2014. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha rendszeresen ott látod, akkor nincs miről beszélni!!

Simán lépnék!!

2014. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakíts. Miért? Mert átb*sz és félrek*r.
2014. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szakítanék. Ha más lányoknak tetszik, és kölcsönös a dolog, legyen velük.


Én is tetszem már férfiaknak, és nekem is tetszik időnként más férfi, akit vonzónak és szimpatikusnak találok.


Nincs ezzel semmi gond, nem vagyunk összenőve. :-)

2014. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És kérdezted már tőle hogy miért áll ott a kocsija?Mert valószínűleg ha a kocsija ott áll a csaj házánál akinek nagyon tetszik,akkor ő épp bent van a csajnál és épp keféli.Naiv vagy.Megcsalnak,dobd ki és keress egy normálisabbat.
2014. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

fotozd le a kocsiját és dobd ki a s.*g.gfejt

még haza visz neked vmi kórt egyszer akkor már késő lesz

2014. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár én férfi vagyok, de éltem már át hasonló helyzetet, és bizony szakítottam. Nem bántam meg.

Úgy gondolom, hogy ha valaki jár velem, akkor ne arról áradozzon, hogy kivel milyenek lennének az esélyei, meg főleg ne flörtöljön velük.

2014. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!