Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy nem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a párommal, de már sok éve ismerjük egymást. Sajnos csak 2 hetente tudunk találkozni jelenleg. 1 hónapja eljutottunk oda, hogy szerelem a tetőfokon, majd megvesztünk egymásért, tomboltak az érzelmek.

Jelenleg úgy állok, hogy van hogy majd megőrülök a hiányától, nagyon szeretem, máskor meg van, hogy szinte azt érzem, hogy nem is hiányzik. Ez max 3-4 napig tart, de ilyenkor napról-napra erősödik megint az bennem, hogy hiányzik, és érezni akarom az ölelését, a csókjait, stb.

Miért érzem úgy néha hogy nem is hiányzik annyira? Vagy ez normális még a szerelem fogalmán belül is?


2014. okt. 7. 10:23
 1/2 csabika1971 ***** válasza:

Nem hiszem. Mert én ha szerelmes vagyok (pár hónapos kapcsolatban), akkor a másik állandóan hiányzik ha nincs velem.

Fura és elgondolkodtató ha te nem így érzel. De, amennyi ember, annyiféle.

2014. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt hivják úgy, hogy libidó te okos.
2014. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!