Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagolt, unatkozó felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagolt, unatkozó feleségek, lenne valaki hosszútávon a virtuális párom? Alakítanátok velem egy kitalált családot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretem a családom, de rák férfi vagyok és nagyon hiányzik, hogy kiadjam a szeretetem akár emailben is. Szeretnék újra udvarolni valakinek,rajongani valakiért a valós világon kívül is, kitalálni együtt egy különleges életet. Olyan írjon aki komolyan gondolja hosszútávon a levelezést.(egyszer már csináltam ilyet vagy 5-6 éve) Lehetsz persze más is(szabad vagy unatkozó állszemély is ha jól játszod a szereped) csak ne gondolod, hogy valaha több lesz belőle. 37/F

2014. okt. 7. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég gáz vagy, nem csoda, hogy idáig jutottál :P
2014. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki a sims nevű játékot az tök ilyen

sims 3 vagy 4-et javaslom

2014. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha már lehet virtuális életed, akkor miért ne World Of Warcraft -oznál Sims helyett?
2014. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert a world of warcaftban ütni verni kell a másikat a sims-be meg szeretni és családot alapítani és élni :D (mondjuk abba is ütheted verheted az asszonyt/urad ha nagyon akarod :D)
2014. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
De ütni, felvágni, leszúrni, agyonlőni, lenyilazni, kiszívni a lelkét és életerejét, leolvasztani a húst a csontjáról, kivéreztetni és a halál esszenciáját fecskendezni és felforralni tűzforróra a vérét sokkal menőbb....mint...szeretni, az olyan unalmas.
2014. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de a kérdező nem hiszem hogy erre vágyik :D
2014. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:
100%
Kérdező ha megvan a nő és ápoltan tartod a lelkét én szívesen bevállalom, hogy megdugom néha helyetted, írjatok :D
2014. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az is lennék, akkor is a valóéletben szeretném ezeket kivitelezni, erre vágyom, nem másra! Arra ott a fantáziám, ha már nagyon unatkozom, de általában lekötöm/foglalom magam, mindig is a személyes beszélgetéseket szerettem, híve voltam.

Szerintem is a Sims jó megoldás lenne neked.


#7 :-D ;-)

2014. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!