Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnatok le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnatok le ezt a helYzetet?

Figyelt kérdés
Bnommel 3 napja nem talalkoztunk. Tegnap mondta h nemerzi jol magat ok tenyleg beteg volt. Megbeszeltuk h holnap 1 kozos orankon talalkozunk. Masnap beszelgetek kinn egy szaktarsammal jon egy kozos ismerosunkel fiuval ami nem baj viszont az igen hogy nem jott be orara. Utana aztmondta mett sokaig beszelgetett vele. Engem csak az zavar hogy nem velem volt 3 nap utan. Azthittem fontosbb vagyok kicsit. Szerintetek hogy beszeljem ezt meg vele nemakarom hogy elsimuljon az ugy. Pozitiv ertelemben vitatkozzunk vagy mi?

2014. okt. 7. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi ideje ismeritek egymást...de mindig így kezdődik. Szabadulj a r**banctól ,mert valami azt súgja nekem, hogy itt valami nem kóser. Átb**sz és ha még nem is k**rt félre, majd fog! Ezt garantálom. Én tudom hogy viselkedik egy lány aki szerelmes vagy legalábbis szereti a párját. Hát nem így!
2014. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!