Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám vagy barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem, viszont nem tudunk minden nap együtt lenni az anyám miatt. Ő szerinte túlságosan is jófiú vagyok 18 éves létemre, hogy hallgatok anyámra. Ha aztmondja ne menjek hozzá, mert tanuljak akkor nem megyek. Szerintetek is anyám ellen kéne fordulnom? Legszívesebben otthagynám az iskolát is.

2014. okt. 7. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van a barátnődnek de a sulit ne hagyd ott
2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Anyádnak van igaza.
2014. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Felnőtt vagy te döntöd el mit csinálsz
2014. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24%
Anyád csak jót akar, mivel magadért tanulsz
2014. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Furcsa a kérdésed, mondjuk a leírást nem olvastam el...
2014. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyád azt hiszi, hogy a csaj miatt majd elkezdesz kőkeményen piálni, drogozni, meg rossz társaságba kerülni higgy nekem, nem vagyok általánosító, de 10 fehér anya közül 9 ezt gondolja, pláne, ha jó tanuló a gyerek, ez az ő tipikus hozzáállásuk. Túlzottan félt, de közbe azt hiszi, hogy mindezzel a te jódat szolgálja, mert szerinte még mindig az a gyerek vagy, akiért anno az óvodába ment és kézen fogva vitte haza, nehogy a hülyéje kiszaladjon egy autó elé.
2014. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) Teljesen megértem végülis hogy csesztet az iskolával.. csakhát a saját életemről miért nem dönthetek én ? ezt nem értem.. mert az tény, hogy a kapcsolatom az tanulás rovására megy. ha meg valamit úgy csinálok ami nem tetszik anyámnak akkor egyből kiakar baszni, hogy költözzek el.. amivel nem is lenne baj, de nem igazán szimpatikus a barátnőm szülei.. hosszabb ideig nem tudnék ellenni ott. és hogy bevalljam őszintén.. pár nap után már hiányzik az otthon.. furcsa az hogy nem a szüleim hanem csak az otthonom.. nem tudom mit tegyek :( költözzek barátnőmhöz? Bocsánat hogy elég érthetetlenül írok
2014. okt. 7. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Miért hiszik azt a mai fiatalok, hogy mindennap együtt kell lenni?

Mi gond nélkül kibírtuk, hogy hetente csak egyszer találkoztunk.

Anyádnak van igaza, nem a barátnődnek. Tanuljatok mindketten, hogy vigyétek valamire az életben.

2014. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 ezzel a válasszal csak rátettél egy lapáttal ... barátnőd szüleihez költöznél? az nem önállóság ám, haver ... de mivel benned felmerült a kérdés, válaszd a barátnőd, költözz hozzájuk, és tartasd el magad velük ... szerinted ez meddig fog működni?
2014. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#8

Lefogadom neked is van valamid, ami nélkül nem bírsz ki egy napot se. Cigi, internet, recskázás, egész biztos van ilyen, mit szólnál hozzá, ha ezt számon kérném rajtad úgy, mintha egy csipcsup szar dolog lenne, ami nélkül én akár hetekig megvagyok.


Amúgy had súgjak valamit fehér ember, nem a tanuláson múlik teljes egészében, hogy te vécét fogsz pucolni, vagy, hogy melyik cégnél fogsz könyvelni, legalábbis nem a középiskolai tanuláson, felteszem a kérdező ott van és ti azon aggódtok, meglehetősen álságos módon, hogy a csaj majd jól megmérgezi szerencsétlen fiú gyermekien ártatlan és mellesleg okos kis elméjét és majd egy híd alatt fog verekedni a többi csövessel, hogy kié legyen az utolsó csikk. Aki egy kicsit is odafigyel az órákon az kiizzad magából egy érettségit, nem tudom miért kell a tini párkapcsolatok hallatán kapásból azon kattognia a sok 8 bites agynak, hogy biztos csak piálnak meg bäsznak orrvérzésig, szarnak bele a tanulásba, aztán 2 év múlva meg már a hivatalban állnak sorba a segélyért, amiből élni fognak. Annyira látszik, hogy képtelenek vagytok elvonatkoztatni az ostoba szellemi csőlatásótoktól, hogy az nem igaz. A gyerek anyja 101%, hogy az érettségi miatt bomlik, ezzel arra utalva, hogy idiótának tartja a gyerekét, akinek vért kell hugyozni és pisát vérezni, hogy átmenjen, vagy csak ő olyan kegyetlenül sötét, hogy szerinte az érettségi olyan, mint a Phd, nem is csoda, a Kádár korszak fiataljai számára olyan volt az érettségi, mint manapság a diploma.


Alaptalanul aggódó szülő és ostoba, magukat magmondóembernek képzelő emberek - ez a kedvenc kombóm, ilyenkor örülök, hogy több az IQ-m, mint ahány fogam van, sajnos kezdem azt tapasztalni, hogy sokan nem mondhatják ezt el magukról.

2014. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!