Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Párom egy kórházban dolgozik ahol rengeteg nő kollégája van. Ma bementem hozzá és hallottam, hogy azt mondta az egyiknek, hogy "Àgi, akkor majd hívjál." Rákérdeztem, hogy mire mondta ezt és azt mondta, hogy semmire. Mire gondolnátok?
2014. okt. 7. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent . Ennyiből nem következtethetsz arra.hogy viszonyuk van . Ezer oka lehet amiért ezt mondta ,munkából,beosztásból kifolyólag is .
2014. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy dolgozik??? Mégis mire gondolnék???


A féltékenységhez a párodnak nincs köze, sokkal inkább a saját önbizalomhiányodhoz. Magad kell összeszedned, nem őt piszkálnod, és főleg nem az Ágit.

2014. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár annyit hozzáteszek ,az én párom ilyen esetben simán elmondta volna miért,mi okból várja a hívását ..nem ráz le egy szóval !
2014. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta is azon agyalsz ,miről lehet szó .. Kérdezz rá a párodnál megint ,bár ős is buta ,miért nem mondja el ,főleg ha tudja milyen féltékeny tipus vagy .. legalább nem idegeskednél .
2014. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

"Mire gondolnátok?" mire is ,mire is....

A)variáció

- "Àgi, akkor majd hívjál."

- Mikor, Péter?

- Hát még mielőtt exitál a beteg.


B) variáció:

- "Àgi, akkor majd hívjál."

- Mikor, Péter?

- Ha közösülni akarsz.

*

Hajlok, hogy az A) variáció az igazi megoldás.

2014. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, szándékosan életszerűtlenre figuráztad ki, ez így nem érvelés, ez csúsztatás.
2014. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(kiéleztem, igen, mert a féltékenységre nem működik a racionális érvelés, az elég irracionális rendszerint)
2014. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!