Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm unalmas lett. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm unalmas lett. Mit csináljak hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

Megváltozott, már nem olyan izgalmas vele az ágyban, unalmasan öltözködik, nem lehet vele kiruccanni sehová, vagy ha mégis, az komoly erőfeszítést és hetekig tartó szervezést igényel, alig lehet beszélni vele valamiről...


Lehet h csak felszállt a "rózsaszín köd" de én úgy érzem hogy ő lett más mint a kapcsolatunk elején.

Régen talán kicsit prűd volt aztán mikor elkezdtünk szexelni teljesen megváltozott, bevállalós lett, most megint prűd, nem akar semmit, csak szokásos szex, de az is ritkán. Vettem dolgokat szex shopban de nem akarja pedig anno pont ő mondta h kipróbálna ezt-azt, most meg fúj.


Mikor összejöttünk mindig csinos, magassarkú szoknya smink stb, most meg szinte mindig ugyanabban a nadrágban és szétesőben lévő tornacipőben jár. Azt mondja nem dob ki pénzt ruhákra, viszont nekem van pénzem, mikor megpróbáltam elvinni vásárolni, megmondtam azt választ amit akar, neki nem volt jó semmi... (pedig jól állt rajta) Ha én javaslok neki vmit h vegye fel akkor kifut a világból.


Ha meg nagy ritkán elmegyünk valahova akkor kb folyton át kell tenni mert neki irtó fontos egyéb programja, mondjuk tanulás v családi program van.


Ez más lányokkal is így van? A kapcsolat eleje csak a beetetés? Mostmár fogadjam el h ez így van? Esetleg én rontom el valahol?


2014. okt. 7. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Talált valakit és most már úgy gondolja nem kell többet tennie a szépet és jót, mert a pasija már így is elfogadja....
2014. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Passz. Én olyan vagyok mint az elején voltam semmit nem változtattam max pozitiv irányba. Nem hanyagolom el magam ugyanúgy teszek magamért és a páromért. Fogalmam sincs miért lett ilyen, lehet az a fajta aki csak addig hajt még be nem biztositja magát..de ha szereted neked is el kell fogadnod igy valamilyen szinten....
2014. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákapott a fűre?
2014. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinalj? Lapat. Aztan szedj fel egy fiatalabbat, aki meghalalja ha veszel neki uj ruhat, cipot.
2014. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!