Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 éve együtt vagyunk,első szerelem. Viszont már nincs meg a kapcsolatban az az izgalom,mert teljesen megszokott minden,ismerjük egymást teljes mértékben már.Azt nem mondhatom,hogy meguntam,mert az életem része és nem tudnám magamat nélküle elképzelni,viszont mostanában vannak fiúk,akiket külsőleg vonzónak látok. Egy fiúval beszélgettem(inkább szexuális témákról),viszont eléggé bűntudatom van miatta,pedig érdekel és beszélgetnék szívesen vele(tényleg csak beszélgetnék,megcsalni nem csalnám meg a barátom).Nem tudom,hogy miért van,hogy más fiúkhoz is vonzódom és el tudnék velük képzelni egy-két dolgot(nem kapcsolatra gondolok).Nem tudom van-e ennek köze ahhoz,hogy a barátommal nagyon ritkán fekszünk le egymással,mert nincs alkalmunk rá sajnos,egy hónapban 2x-3x. Szerintetek miért van ez? Legszívesebben senki másra nem gondolnék,de nem tudok ellene tenni semmit..
2014. okt. 7. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
R*banc vagy! De benne lennék egy játékban.
2014. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd, amit a szíved, vagy épp a p*ncid diktál. Ha kevés a srác, keress olyat, aki jó. Vagy beszéld meg vele, hogy ez így sz*r, tessék magát megemberelni.
2014. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r*banc.. Soha életemben nem csaltam meg a barátom,nem is beszélgettem más fiúkkal,rajta kívül soha senkivel nem feküdtem le..
2014. okt. 7. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel kellene dobni a kapcsolatot valamivek.. Vagy tartsatok SZUNETET! Szerintem jot tenne.. Nameg lehet o is ugy van mint te.. Probaljatok tobbet egyuttlenni ugy! De a szunet jot tenne.. Ra jonned milyen az ha mar nincs o.. Akkor fog leginkabb kelleni ha mar elveszted.
2014. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!