Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki szereti a művészeteket és műveli is (zene, írás, festés, stb), intelligens, határozott, tanult, és szeret kimozdulni is e mellé? Ezenkívül kifinomult, jó ízlésű, és ad magára, de nem beképzelt és egoista? Vagy szálljak le a földre, és keressek egyszerű halandót?
2014. okt. 7. 20:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy, akkor találhatsz ilyet.
2014. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. A Hófehérkét nem olvastad? o_O
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen beképzelt ostoba kérdéseket.Itt a többség már nem normális.Ellenben van ilyen igen,igaz nem minden egyszerre,de van.
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2014. okt. 7. 20:17
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfi mind foglalt,de tuti hogy nem itt olvasgat
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Persze te gondolom szintén ilyen tökéletes vagy :)
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nem fényezni akarom magam de én szeretem az ilyesmit. Kirándulás stb stb. Nem tudom kifinomult vagyok-e.

Megvan a saját ízlésem ami nekem jó de lehet másnak nem.

27/F

2014. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Mitől lenne beképzelt és ostoba kérdés? o.O Mindösszesen az az elvárásom, hogy a férfi legyen intelligens és igényes. De igen, lehet, ez túl nagy elvárás a mai világban.
2014. okt. 7. 20:19
 9/35 anonim ***** válasza:
Létezik persze, de mindig van valami hiba. Az ok, hogy ennyire művelt és kifinomult legyen valaki nem mindig pozitív.
2014. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ha te is ilyen vagy, akkor írj rám.
2014. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!