Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudod, hogy nem állsz készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra, és nulla tapasztalatod van. Ismerkednél csak azért, hogy az elejét begyakorold?

Figyelt kérdés
Pl. a randizást. Hogy lehet tapasztalatot szerezni? Csak úgy, ha másokat kihasználunk?
2014. okt. 7. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
!Elejét begyakorold,te normális vagy.Ha valakit szeretsz nem kell gyakorolgatni.ajjaj itt van baj.
2014. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni. Nem kell gyakorolgatni.
2014. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt nem kell gyakorolni :D tudni fogod hogy ki az akivel menni fog, és ki az akivel nem.

szerintem akkor a legjobb amikor megy saját magától és nem kell semmit se erőltetni :)

2014. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem. A páromnak különösen tetszett, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok. Emellett senki nem érdemli meg, hogy ilyen miatt kihasználják, gondolom te se örülnél neki.
2014. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az érettség úgy alakul ki, hogy emberi kapcsolatokat tartassz fönn, nagyjából van egy empátiád, tudod mit akarsz tőlük, és mit adsz cserébe.


Most ha nem kapásból holnap mész az oltár elé, az persze érthető.

Gyakorlás is oké, ha abban az értelemben veszed, hogy hogyan tegyél a másik kedvére (nem feltétlen fizikai téren, lehet ez leki szükséglet is), mik a határaid, és közben komolyan veszed és tiszteled a másikat is, akkor hajrá, csináld.


Ha ezt úgy érted, hogy össze-vissza kavarsz egy seregnyi emberrel, hazudozol nekik, hisztizel, féltékenységi drámát rendezel, akkor NE.


Hogy hogyan lehet ezt ember módjára megoldani? Nagyon egyszerű. Nem vered át a másikat, nem szórakozol az érzelmeivel. Ilyenkor kerek perec meg kell mondani, légyszi haladjuk lassan, nem vagyok biztos az érzéseimben, ezt most jól csinálom vagy se, stb.

Ha őszinte vagy, meg empatikus, akkor nem lehet baj.

2014. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkednék. Az elején úgyis kiderül, hogy mennyire "tapasztalt" az illető (vagy a kérdésekből kiderül). Ez nem kihasználás, mert ha megvan a kölcsönös érzelem, tisztelet, akkor így is elfogadják és kiegészítik a felek egymást. Ha meg nem megy, akkor a tapasztaltabb kimondja, hogy "vége". Ez tapasztalatszerzésnek jó, de semmiféleképpen nem mondható kihasználásnak.
2014. okt. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy a többi ember hogy csinálja. Mindenki tapasztalattal született, csak én nem? Ha nem, akkor hogy szerzitek azt meg? Könyvekből? Hogy a fenébe tudhatnám, hogy kell randizni, ha soha nem csináltam?
2014. okt. 8. 11:27
 8/12 anonim válasza:
Mindenkinek van az a bizonyos első :) (és nem csak szexben). Ne reagáld túl, csak add önmagad, ne stresszelj rá (még akkor se ha ez lehetetlennek tűnik) és hidd el, hogy minden rendben lesz.
2014. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Olyan korosztály vagyok, ahol a hiba már nem megengedett. Hacsak én meg nem engedem magamnak, mert úgy döntök, hogy önző leszek, és a saját érdekemet nézem.
2014. okt. 8. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Mármint milyen hiba? Més mi az hogy nem megengedett?

Neharagudj, én a huszas éveim közepén vagyok, és pont most futottam bele valakibe, aki bár 4 évvel idősebb, még mindig úgy csókolt mint egy kamasz, pedig hát nem én voltam neki az első...nagyon édes.

Tudod mi volt? Semmi, szóltam neki, hogy lécci kicsi nyisd már ki jobban a szád, meglásd sokkal jobb lessz :D


Most ha nagyon akarod kategorizálni ez elvileg "hiba", de abszolúlt nem úgy éltük meg.

És ez nem önzőség, hanem tolerancia a másikkal szemben, és empátia. Ez a dolog lényege. Ez nem autóvezetés, hogy kreszvizsga nélkül nem vagy rá jogosult, nem kell neked lepecsételt latin szeretői igazolvány ahhoz, hogy járj valakivel.

2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!