Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztálytársam és tetszik amikor nézem őt akkor mindig összenézünk amikor próbáltuk az osztállyal a műsort és felkeltem a székemről ő odaült pedig volt csomó üres hely a haverjai mellet meg amikor vele kajáltam elvittem a tálcám és engem nézett és közben mosolygott matekórán a helyemen ül stb.
2014. okt. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
akarmi tortenhet :)
2014. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira birom amikor kis 15 év alatti gyerekek írják h vki rájuk mosolygott vagy ránézett, talán köszönt nekik. És kiírják mindenkinek a kérdést h összejönnek-e vagy lesz-e közös gyerekük. És akkor mindenki vagy elkezdi oltogatni vagy bíztatja h igen összejöttök holnap után, de csak ha holnap is mosolyogni fog... haggyatokmár..
2014. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből még né kombinálj nagyon, de jó esélyed van :) Érdeklődj róla pl,így látja majd, h van e esélye neki is. ( ha nem csak szórakozik ez bevalhat)
2014. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második azt akarja mondani, hogy a Ti korotokban még mindenki elég bizonytalan, beszélgess vele és figyelj rá ha tetszik :) Ennyiből nehéz megmondani, mert sokan mosolyognak puszta kedvességből.
2014. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy lesz bármi is. Szerintem csak túl elfogult vagy. Gondolom még nagyon fiatal lehetsz.
2014. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem hogy mire gondoltok nem ist az esküvőt tervezgetem csak ez jelentheti e azt hogy tetszek neki amúgy köszi a normális válaszokat

Igen fiatal vagyok nem is komoly párkapcsolatra számítottam!

2014. okt. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!