Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy kezdődő kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kezdődő kapcsolatban normális?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást és kb. 3 hete szeretkeztünk először.

Én (lány vagyok) nem vagyok járatos a párkapcsolati dolgokban, de ezt a pasit túlságosan szeretem (a második az életemben) , ezért muszáj kérdeznem.


Szóval normális-e, hogy akivel összejöttél, amikor épp nem találkoztok személyesen, akkor azon kívül egyáltalán nem is keresed, semmi telefon, sms, milyen a napod, mi a helyzet, ilyesmi, szóval kizárólag személyes találkozás kb. 2-3 naponta?


2014. okt. 7. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Részemről nem lenne az. Én legrosszabb esetben is tuti felhívnám napi egyszer (de inkább többször).
2014. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból normális, hogy előrelátó, és tudja, hogy ha megtesszük, akkor kiábrándultok belőlünk. Így viszont ahelyett, hogy az idillben lennél, folyamatosan körülötte járnak a gondolataid. Ez a szerelembe esés egyik alapköve. Hogy folyton rá gondolsz.
2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát... te nem keresed őt vagy ő se téged? ha engem valaki érdekel azzal mindeenap beszélek mert érdekel h mi van vele és az is h érezzem h őt is érdeklem. sztem aki kedveli a másikat az nem birja ki h akár 1 napot is eltöltsön azzal h nem bezsél vele
2014. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én sem keresem, pedig szívem szerint keresném. csak nem akarom, hogy túl sok legyek. legszívesebben minden nap vele lennék, egy nap után már nagyon hiányzik.
2014. okt. 7. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van idő és lehetőség rá, akkor azért jó lenne. De ha pl. nincs pénzed telefonon fél óra csevejre vagy napi 20 smsre, az érthető.


Én távkapcsolatban kéthetente találkoztam és naponta beszéltem vele, igaz skypeon.


Élőben kétnaponta az elég jó, a legtöbbeknek ennyi nem adatik meg. De azért néha egy sms férjen bele.

2014. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!