Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne a 22 éves pasitokról, hogy még csak egy barátnője volt?

Figyelt kérdés
Lassan 23 vagyok, és egyszerűen alig van tapasztalatom párkapcsolati téren. Egy barátnőm volt 3,5 évig, azóta (két és fél éve) semmi. Emiatt elég nagy hátrányban érzem magam a tapasztaltabb fiatalokkal szemben. Amúgy nem érzem magam problémásnak más szempontból, könnyen ismerkedek, nyugodt vagyok, általában jó a kedvem, sok minden érdekel, nem vagyok depressziós, frusztrált, stb. csak egyszerűen tapasztalatlan. Mennyire jelent ez problémát és mikre figyeljek oda, ha lesz barátnőm?

2014. okt. 8. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amatőr, 22 éves vagyok, semmilyen párkapcsolatom nem volt még
2014. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Szóba nem állnék ilyennel... 1 kapcsolat az semmi. Nekem tapasztalt férfi kell, nem egy félig még szűz kurtafasz!
2014. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D h*lye kérdés, legszívesebben én is beszólnék valami vicceset... Kit érdekel? Egy tapasztalt pasi is lehet a világ legostobább stb. embere, ismerek pár ilyet, nekik aztán mindegy hány csajuk lesz, nem való nekik a kapcsolat. Aki párkapcs.-t akar, az a személyiséged fogja nézni. Persze lehet, a mai lányok között vannak olyanok, akiknek beadták a női blogok, hogy tapasztalt férfit kell választaniuk... Egészségükre...! :)
2014. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Én a barátommal amikor megismerkedtem, 22 éves volt ő, én meg 25 éves. És amikor már ismerkedésbe javába benne voltunk és már randizgattunk is, szóba kerültek az eddigi kapcsolataink, és ő mondta hogy neki még egy barátnője sem volt! Sőt még szűz volt!! Én akkor meglepődtem rajta teljesen ledöbbentem, mert nagyon normális srác, és még rosszul sem nézett ki. Viszont mesélt is az előző éveiről hogy próbálkozott, de kövérként senkinek sem kellett. És itt már elegendő választ kaptam, ez érthető volt, megváltozott, lefogyott, jól nézett ki és több önbizalma lett, tanult is az életbe, ezért döbbentem le rajta mert nem tudtam mi volt ennek az oka. Megmutatta ő milyen volt kövéren, és teljesen máshogy nézett ki. Arcra is sokat változott ám, persze még most így 2 év után is van rajta némi felesleg, de azóta szintén fogyott még agy 10 kilót na megpersze izmosodott is, mert együtt járunk edzeni, mivel én nagyon sportos lány vagyok. de a lényeg az hogy akkor én is elutasítottam volna. Persze volt bennem egy kis sajnálat érzés, mert nagyon megsajnáltam, mert eléggé szomorkás volt a kedve amikor nekem ezeket elmondta, nem erőltettem, de ő akarta elmondani, mert magától mondott el nekem mindent, meg persze társaságba sem nagyon járt. Nagyon durván elvolt hízva 175 cm magasságához képest volt vagy 140 kiló. És másfél év alatt lement 80 kilóra! Persze van rajta bőr felesleg ebből is látszik milyen volt na meg persze még egy pici zsír is volt rajta ami akkor fel is tűnt hogy mackósabb, de ahhoz képest amilyen volt, és amilyen lett, teljesen más volt az összkép.


Én persze senkit nem nézek le emiatt hogy valakinek csak 1 kapcsolata volt 22 éves koráig, vagy annyi sem, de ha megvan rá az oka az más. Neked több mint 3 éves kapcsolatod volt előtte, és ha igazán szeretted a lányt akkor nem könnyű továbblépned szakítás után. Akinek meg egyáltalán nem volt, annak más okai is lehettek ám.

Ok mindig van, de van aki csak kifogásokat keres, vagy tényleg egy lúzer ember aki a kutyának sem kell, vagy hasonló helyzetbe vannak mint a barátom, vagy egyszerűen az igazit keresik. Fene tudja, ok mindig van, de vannak szerencsétlenek is, akik menthetetlenek már, de ezek idővel úgy is kiderülnek.

2014. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második kívánom neked, hogy találd meg a hozzád illő párt! (és ez nem jókívánság volt)
2014. okt. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel hány barátnője volt. Barátomnak én vagyok az első, 26 évesen. Tök jó érzés, de nem számít különösebben.
2014. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már elmúltam 23, de mivel nekem sem volt még kapcsolatom nagyon örülnék egy olyan pasinak, akinek szintén nem volt, vagy akár volt 1 komoly. Kikötés, hogy minimum velem egyidős legyen, de az ideális az lenne ha 4-7 évvel nagyobb. Attól is függ, mennyire komoly - a korombeliek közül nemigen ismerek igazán férfias, felnőtt gondolkodású fiút. Számomra sokkal fontosabb, hogy értelmi szinten passzoljunk egymáshoz, mint hogy milyen tapasztalt már a szerelemben. Nem is tudok szebbet elképzelni annál, hogy együtt tanuljunk bele a párkapcsolatok szép és kevésbé szép titkaiba.
2014. okt. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak a hzugság fájdalmas, akinek nem volt még, ne hazudjon egyet, mert nem tudnám megbocsátani.

Esetedben inkább kisebbségi érzésem lenne, ha nekem veled ellentétben nem lett volna még senkim.

2014. okt. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt. Végre valaki, aki nem fexik össze akárkivel. :-) Szóval egyáltalán ne tartsd cikinek, hogy nem követed ezt a divatot, mert attól nem lesz valaki tapasztaltabb, hogy sok szexben volt része akárkikkel. 3,5 éves kapcsolat után annyira már csak nem lehetsz tapasztalatlan, szóval nyugi. :-) Jah, és kisebb az esély, hogy a kövi barátnődet változatos nemi betegségekkel fogod meglepni a tapasztaltságod mellett. (Bocs az iróniáért!) Aki meg emiatt hülyének nézne majd, azzal ne foglalkozz, ennyi. XD
2014. okt. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szuperpocok ***** válasza:
100%

3,5 év után tapasztalatlannak nevezed magadat? :D

Idesüss: 22év / barátnők száma:0

2014. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!