Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös megcsalás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös megcsalás után még helyrehozható egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mindkét fél szeretné. És megbánták mindketten, szeretik egymást.
2014. okt. 8. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék megbocsátani
2014. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azonnal kivágnám ha megcsalt
2014. okt. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden ember más, csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani, már csaltak meg engem is de sohasem vágytam arra h a kiegyezés végett megcsaljam én is... Ha ha megakarom tartani a kapcsolatot azt jelenti h szeretem, ha szeretem nem akarok neki fájdalmat okozni azzal h lefekszem mással.
2014. okt. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elozo kerdesedben meg csokolgattad a pasid szoros labat....
2014. okt. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elfelejteni nem fogom tudni, az biztos, megbocsátani talán, csak nem tudom érdemes-e így folytatni, meg ő megbocsátja-e nekem.

Konkrétan úgy történt, hogy volt pár rossz napom, meg elég sok probléma merült fel köztünk stb stb a lényeg, rámjött a dili, szakítottam. Ideges voltam, elmentem sétálni éjszaka, mire leszólított egy pasi, hogy meghív valamire meg dumáljunk. Mondtam csak beszélgetnék, mire rámondta, hogy jó, de nyilvánvaló volt, hogy többet akar. Rossz passzban voltam, hibáztam, engedtem neki, de folyton csak rá gondoltam közben, és rájöttem mekkora hülyeséget csinálok, szóval félpucéran otthagytam a pasit, elszaladtam, és bevallottam a páromnak/exemnek mit csináltam. Mondta hogy köztünk vége mindennek, de utána találkoztunk még, és miután oldódott a feszültség, nagyjából megint úgy viselkedett velem, mint egyébként, szex is volt köztünk stb. Közben meg a hátam mögött másnak meg azt mondta hogy köztünk már vége mindennek. Meg mással talit beszélt meg, ami nem is zavart (annyira) mert megmondta, hogy vissza fog csalni, de az viszont igen, hogy a szemembe meg ment a jópofi.. Nem kicsit túlreagáltam, mire ő is rámzúdította minden dühét, amit addig nem mutatott ki. Elküldött, de valahogy a veszekedés közben/után rájöttem, hogy én hülye, hát csak szeretem, ezért visszafordultam, de már nem volt otthon, így egész éjjel vártam rá. Mikor megjött elég nyers volt, majdnem otthagytam, de hát csak nem azért vártam rá. Elég távolságtartó volt, de nagy nehezen megpuhítottam. Aztán mikor már ő is feloldódott, és úgy nézett ki hogy talán, egy icuri-picuri esély még van a békülésre, kinyögte, hogy az éjjel megcsalt. Ami kb. szintén olyan megcsalás, mint az enyém, mert előtte meg ő küldött el... Na mindegy. Én pedig erre megcsókoltam. Nyilván fájt/fáj, de szeretem. És megcsókoltam újra, és újra. Megmondtam ez nem érdekel, csak egy dolog, az, hogy szeret-e. Azt mondta igen.

Azóta is megvan köztünk egy lépés távolság, de én hajlok a békülésre, és hogy majd újra együtt legyünk.. és valamennyi hajlandóságot benne is látok, de nyilván változtatunk kell mindkettőnknek, orvosolni a hibákat stb.. És tudni kell megbocsátani.

95%-ban úgy érzem akarom ezt, akarom még őt. De egy kis hangocska azt kérdezgeti, vajon megéri? Annyi biztos, hogy szeretem. Viszont nagyon bizonytalan vagyok, folyton agyalok, hogy vajon ő is szeret-e, holott megmondta, hogy igen. Bárcsak tudnám, hogy ő is tényleg akarja ezt még, de bizonytalannak látom.. Valószínűleg ő meg miattam bizonytalan.. amiért én bizonytalan vagyok - benne... Valahogy meg kéne törni ezt az ördögi kört.

Minden esetre most elment elég messze dolgozni, szóval így mindkettőnknek lesz pár hónap gondolkodási ideje. Mondjuk én nem szeretnék folyton agyalni ezen, de egy kis idő külön nem árt. Várni fogom, és remélem, hogy még van remény, és megteszem amit tudok.

2014. okt. 8. 02:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban szoktam csókolgatni a szőrös lábát :) Már úgy egyébként... Mikor épp nem csaljuk egymást :D

Na jó, ez nem vicces. De amúgy ja, meg máshol is, ahol szőrös, meg ott is, ahol nem.

2014. okt. 8. 02:49
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy te megbántad az egy dolog....

És Ő?

És ha csak mondja?

Én csaltam meg már a páromat hál' istennek megbocsájtott.

De ha ő csalna meg akkor nem bocsájtanék meg neki soha!!!

(Tudom önző vagyok)

2014. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta megbánta, és nem csak nekem mondta ezt. Meg hogy ezt még magának sem tudja elnézni, nem hogy még egymásnak (akkor meg mi a fenéért kellett mindenáron egyenlíteni??!). Mondjuk akár hazudhat is, mert jól hazudik, ki tudja.. De miért tette volna, hiszen mikor elmondta, még egyáltalán nem volt biztos, hogy kibékülünk-e, és még most is nagyon törékeny köztünk a béke. Mintha egy cérnaszálon egyensúlyoznánk.
2014. okt. 8. 10:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy nem megbántuk, hanem egyikünknek sem volt jó. Nekem tuti, hogy nem. És eredetileg ő is így fogalmazott, szóval nem egymás miatt.. ez igaz, hanem magunk miatt. Talán csak rossz embert fogtunk ki, mással jó lett volna, de tanulságos volt legalább. Talán így kellett történnie. Vagdalkozás közben meg legalább őszinték voltunk, és így felszínre tört sok ki nem mondott, meg nem beszélt dolog.
2014. okt. 8. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van még esély.
2014. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!