Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácsot szeretnék kérni!

Figyelt kérdés

Kedves párommal már 4 éve vagyok együtt és az utóbbi időben úgy éreztem elhanyagol!Én tegnap ezt elmondtam neki és ő egyből azzal védekezett hogy értsem meg őt hogy intézi a házat(össze szeretnénk költözni és most veszünk egy házat) meg a papírokat és ezért nem figyel rám mert arra összpontosít.A figyelmetlenség alatt azt értem hogy próbálok vele beszélni más-más témákat hozok fel de ő nem nagyon szól hozzá a témáimhoz megkérdeztem hogy nem érdekli ami velem történni erre az volt a válasza hogy ha nem kérdezek ne várjak hozzászólást...Tegnap elmondtam hogy hogy érzem hogy már nem foglalkozik velem és ő ezen megsértődött ha nem keresem ő nem keresett volna...Ma kaptam egy fél mondatos üzenetet "Jó reggelt, elmentem dolgozni."

Nem tudom hogy mit csináljak??Mit tanácsoltok??


2014. okt. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy stresszes a munkája és az egész ház dolog miatt? 4 éve együtt vagytok, szerintem az lenne a normális, ha mindent meg tudnátok beszélni. Kérdezd meg tőle ezt, ha eddig nem tetted, bár a házas dolgot mondta is.
2014. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon beszél már velem..ha kérdezem hogy mi a baj azt mondja hogy semmi kezdem feladni ezt az egészet..:/ úgy érzem hogy nem foglalkozott velem és most még jobban hanyagol..
2014. okt. 8. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,hány éves vagy,Megkérdezhetem?
2014. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 éves
2014. okt. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!