Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így már nem lehetünk barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már nem lehetünk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit pár hete ismertem meg. Eleinte csak haverok voltunk, aztán egy kicsit több lett annál, de az az igazság, hogy annyira nem tetszett nekem (persze kedves, szimpatikus, de nem tudok igazán vonzódni hozzá). Azt mondtam neki, hogy én nem érzem azt, hogy készen állok egy kapcsolatra és nem akarom elkötelezni magam. Mondta, hogy oké, semmi gond, csináljuk lassabban, és az se baj ha én nem akarok tőle semmit mert mindig barátok maradunk.

Sajnos szerintem hagytam, hogy túl gyorsan menjenek a dolgok, gondolom talán azt hitte, hogy én is úgy érzek, ahogy ő. Aztán tegnap beszéltem vele, nem akartam ezt tovább húzni mert vele szemben nem volt fair, én meg nem éreztem jól magam, mert bár nem mondtuk, hogy kapcsolatban vagyunk de olyan jellege volt.

Azt mondta, hogy így ezt elvesztegetett időnek érzi, és hogy szerinte nagyon nehéz lesz barátként kezelnie. Akkor ez így mire volt jó? Persze nyilván nekem meg korábban kellett volna őszintének lennem. Ezt így már nem lehet helyrehozni?



2014. okt. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt szex?
2014. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én sem voltam őszinte :( de mégis beszélnem kell vele hogy igy vagy ugy de letudjam zàrni ne vàrjak reménykedjek..mert tudom hogy tudja.de tudom ő is hazudott.
2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz semmit tőle,akkor jobb ha hagyod. Baráti szint max akkor működik,ha teljesen túl van rajtad,pl van barátnője,akibe szerelmes is. De ez mind hosszú folyamat.
2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondta nem kapok itt vàlaszt de személyesen meg nem akar talàlkozni..pedig beszélnem kell vele
2014. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!